Майже у кожного в шафі висить одна або кілька футболок. Вони – універсальні як одяг. Для жінок і чоловіків. Мало того, що ця річ дуже зручна, так ще легко поєднується з багатьма іншими. Та й піти в ній пристойно майже всюди.

Через місяць виду немає

Але що з любимою футболкою відбувається після місяця носіння, знають теж багато. І шкода, що до цього схильні також і якісні футболки, які втрачають свій чудовий первинний вигляд.

До речі, вік футболки «видає» комір, точніше виріз, горловина. Саме тут тканина розтягується найраніше. Але не поспішайте викидати улюблену футболочку або різати її на ганчірки.

Можна повернути їй колишній стан.

Один фахівець з прання білизни, що живе в Японії, пояснив, чому виворіт розтягується. Причина в тому, що ми неправильно сушимо футболку після того, як її випрати.

Коли вона висить, то стікаюча вода починає виріз витягати. І виворіт, звичайно, втрачає свою форму.

Що можна зробити? Виперіть футболку як зазвичай. Потім – її сушка.

Розкладіть річ на рівному столі. Покладіть по краях горловини кубики льоду. Нехай лежать тут на невеликий час. Волокна футболки з бавовни стануть твердіше. І краще форму почнуть тримати.

Потім розправте виворіт все також на столі. Зверніть увагу: він нерівний, немов хвиля. Погладьте футболку праскою, і горловина розправиться. Але довго сушити тканину гарячою праскою не треба.

Наступний крок – сушіть футболку в горизонтальному положенні, ні в якому разі не вішайте її. Інакше вже розправлений праскою воріт знову стане хвилеподібним.

Як тільки річ повністю стане сухою, знову беріть праску і пропрасуйте футболку.

Все, можна надягати! Футболка стала майже як нова.

Цей метод можна застосовувати і до іншого одязі з горловиною. А він теж розтягується по тій же самій причині, що і футболки.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!