Знявши простирадла, покоївка виявила те, від чого у неї підкосилися ноги

Останнім часом на YouTube з’являється все більше роликів, які зміцнюють віру в людську доброту. До таких можна віднести відео Кайла Ореффіса і Джоша Гібсона. Хлопці створили свій канал і назвали його Give Back Films. Метою роликів стали добрі справи для випадкових людей. Кайл і Джош вже роздавали гроші бездомним і оплачували комунальні рахунки. Героїнею нового відео блогерів стала звичайна покоївка одного з готелів США.

Жінка прийшла працювати в готель зовсім недавно, тому поки вона не отримувала зарплату. Однак адміністратор готелю дуже тепло відгукувалася про неї і хвалила її охайність.

Вона стверджує, що прибиральниця добре справляється зі своїми обов’язками – акуратно складає рушники, стежить за чистотою білизни і піклується про охайність номерів. Адміністратор вважає, що жінка цілком заслуговує грошової винагороди.

Такий теплий відгук про роботу покоївки не залишив у хлопців ніяких сумнівів у правильності свого рішення. Тому Кайл і Джош зайшли в номер, в якому повинна була прибирати жінка, і поклали під простирадло грошову винагороду в розмірі 500 доларів. Також хлопці написали записку, в якій вказали, що це чайові для покоївки.

Коли прибиральниця зайшла в номер і приступила до своїх обов’язків, вона виявила цінну знахідку. Жінка була настільки приголомшена, що не могла вимовити ні слова.

Реакцію покоївки зняли приховані камери, які блогери встановили в номері. Тому кожен користувач інтернету міг побачити, як жінка здивувалася знахідку. До речі, ролик набрав величезну кількість переглядів.

Звичайно ж, Кайл і Джош зайшли в номер, щоб пояснити покоївці, в чому справа. Спочатку прибиральниця відмовлялася брати гроші, однак хлопці переконали її, що вона заслужила нагороду своєю чесною працею.

Блогери розповіли, що саме заради такої реакції вони і знімають свої ролики і роблять добрі справи. Виявляється, допомагати іншим – це дуже здорово і приємно.

Джерело

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!