Зуби – дзеркало карми!Цікаві думки

Зуби – дзеркало карми!Цікаві думки

Як вважають східні містики, зуби людини відображають його карму. Якщо людина є володарем красивих і рівних зубів, то і карма у нього відповідна – чітка і рівна. Наявність кривих зубів красномовно свідчить про те, що людині доведеться відпрацьовувати одразу кілька різних програм.

Рідкісні зуби бувають у пристрасних натур, а «кінські» зуби свідчать про злу вдачу їхнього власника. Немов звір, така людина буде гризти всіх підряд.

Верхні і нижні зуби

Передні зуби символізують те, що батьки передали дитині (і хороше, і погане). Якщо передні зуби сильно відрізняються від інших, то це означає, що батьки людини мають дисгармонічну карму і не зможуть захистити свою дитину. Дитині доведеться шукати опору і захист серед чужих людей. Верхні щелепи символізують собою предків по батькові, а нижні – предків по лінії матері. Зуби, які розташовані біля зубів мудрості, характеризують наших далеких предків.

Чотири передніх нижніх різця показують місце, яке займають батьки в житті людини, а чотири верхніх різця – місце, яке людина хоче зайняти поруч зі своїми батьками.

Оскільки права частина тіла відображає відносини з батьком, то проблемні зуби, розташовані праворуч, говорять про те, що у людини існує конфлікт з батьком. Це означає, що йому треба змінити своє ставлення до батька, ставитися до нього більш терпимо. Якщо ж болять зуби, що знаходяться зліва, то слід налагодити взаємини з матір’ю.

Молочні зуби

Молочні зуби, як правило, вказують на ті проблеми, які чекають дитину в дорослому житті. Якщо спочатку з’явився різець, то це хороший знак для дитини: він зможе в майбутньому сам поміняти своє життя. Якщо молочні зуби довго «тримаються» і не випадають, то людина в дорослому житті буде інфантильним і безвідповідальним. Про таких людей так і кажуть: «доросла дитина».

У 7-8 років у дитини з’являються нові, корінні зуби. Постарайтеся налаштувати ваше чадо на позитивні емоції, як можна частіше говоріть йому про те, що ви його любите. Ні в якому разі не допускайте негативних висловлювань на його адресу – цим ви можете зіпсувати дитині подальше життя.

Молочні зуби і, що змінюють їх корінні, рідко різняться між собою. Молочні зуби показують потенційні проблеми, то, що людина може поміняти в своєму житті. Тому дуже важливо звертати увагу на те, який зуб виросте у дитини першим. Добре, якщо дитина з’являється на світ з будь-яким зубом. Якщо у новонародженого є молочний зубок (особливо якщо це різець), то це говорить про те, що це вільна особистість. Така людина здатна змінювати карму, йому дана можливість змінювати свою долю, він має право вільного вибору.

Молочні зуби дозволяють батькам зрозуміти, в якому руслі слід розвивати свою дитину, хто протягом життя буде його захисником і опорою, якими нахилами він буде володіти, і які спадкові задатки можуть проявитися у нього.
Корінні зуби і зуби мудрості

Корінні зуби мають глибоке коріння. Ці зуби є символом тих життєвих уроків, які людина перенесе в життя. Криві нерівні зуби, уражені карієсом, означають те, що ваша дитина в майбутньому перенесе багато поневірянь і труднощів.

Зуби мудрості виростають у тих людей, які придбали життєвий досвід, зміцніли душею і тілом. Всі чотири зуба мудрості з’являються далеко не у всіх, а тільки у тих людей, хто удостоївся захисту зберігачів роду. Саме тому в минулі часи зуби мудрості видаляли з дуже великим небажанням.

Зуби мудрості потрібно заговорювати окремо від інших зубів. Відбувається це так: як тільки прорізається перший зуб мудрості, потрібно нашептати на воду таку замову:

«Мудрість моя, захист мій, чур, біль і хвороба – не моя!». У воді обов’язково повинен відображатися місяць. Заговореною водою потрібно пополоскати рот або випити її.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!