10 чарівних слів на удачу

10 чарівних слів на удачу

 

Якщо хочете домогтися успіху в житті і легко вирішувати всі життєві проблеми, необов’язково працювати день і ніч. Досить вірити в себе, свої сили і дати собі правильну установку. Як це зробити? За допомогою 10 важливих “магічних” слів.

З давніх-давен люди помічали, що щоденне промовляння вголос переконливим тоном тих чи інших слів нез’ясовним способом впливає на життя і долю людини. Наприклад, використання слів з негативним підтекстом тягне ще більше життєвих проблем, а застосування “правильних” слів допомагає знайти вихід навіть в критичних обставинах.

За старих часів такого ефекту добивалися за допомогою змов, а сучасні психологи рекомендують використовувати прийоми афірмації для впевненості в собі і досягнення успіху. Суть в тому, що все нами сказане так чи інакше впливає на нашу підсвідомість, програмуючи її на успіх чи невдачу.

Які слова найкраще використовувати, щоб позбутися від проблем і стати успішним у житті.

1.Удача.
Щоб привернути удачу – досить її покликати. Але потрібно робити це правильно – бадьоро і з посмішкою. Фрази типу “удача – це не моє” – точно не підійдуть. Говорите: “Я знаю, що удача зі мною!”.

2.Щастя
Це те, чого хочуть абсолютно всі. У кожного воно своє. Визначте для себе, що для вас є щастя, і вірте в те, що воно обов’язково настане. При цьому треба повторювати собі, що дуже скоро ви станете щасливим.

3.Любов, кохання
Уміння любити себе і навколишній світ – безцінне. Зазвичай ми забуваємо і соромимося зізнаватися в любові. Не соромтеся сказати собі і всьому світу: “Я люблю своє життя, цей світ і людей, що оточують мене!”. Будьте впевнені – світ відповість вам взаємністю.

4.Благополуччя
Не забувайте повторювати це слово кожен день і бажати благополуччя іншим. Дуже скоро ви і самі помітите, як ваше життя почне налагоджуватися.

5.Вдячність

Будьте вдячні світу за ті можливості, які він вам дарує, іншим людям за їхню допомогу або підтримку, Богу (фортуні, удачі) за правильно вказаний шлях. Вимовляєте це слово якомога частіше – і удача не змусить себе чекати.

6.Успіх
Важливо запрограмувати себе на успіх і згадувати про нього частіше, і головне – вірити в те, що все вийде.

7.Впевненість
Це обов’язкова риса тих, хто домагається успіху. Впевненість в собі допоможе подолати всі складнощі, переконати себе у власних силах і розвіяти всі сумніви. Фраза “я зможу це зробити” воістину чарівна.

8.Довіра
Напередодні важливих подій в житті частіше говорите про довіру: “Я довіряю життя, людям, обставинам”. Довіра допоможе прибрати страх і зайве занепокоєння.

9.Здоров’я
Це обов’язкова складова щастя і гармонійного життя. Негативні емоції, вічні розповіді про хвороби, скарги на власне здоров’я і пошук у себе симптомів хвороби гарантовано приведуть до погіршення здоров’я і самопочуття.А ось використання слова “здоров’я” в позитивному контексті допоможе бути здоровим фізично і психологічно.

10.Надія
Вона – компас і рятувальний круг у всіх життєвих обставинах. Занепасти духом, втратити надію – значить, увійти в безодню страху, невезіння і нещасть. Слова “я сподіваюся і знаю, що все буде добре” врятують вас від цього.

Ставайте успішними і щасливими за допомогою правильних слів. І нехай удача посміхнеться вам!

Джерело

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!