10 кращих книг, від яких неможливо відірватися!

10 кращих книг, від яких неможливо відірватися!

А ви теж з тих людей, хто не любить читати? Може, вам просто не траплялися хороші книги. Пропонуємо вам ознайомитися з цим списком з 10 літературних творів, які навряд чи залишать вас байдужими. І якщо ви вже візьмете якусь із цих книг в руки – вам обов’язково захочеться дочитати її до кінця.

«Милі кістки», Еліс Сиболд

Дівчинці Сьюзі 14 років, і її вбили. Тепер вона застрягла на межі двох світів. Вона дивиться з нізвідки як змінюється світ і життя її рідних людей після її смерті. Вона намагається хоч якось допомогти своїм близьким зрозуміти, хто ж її вбив. От якби можна було на мить повернутися в той, минулий світ і втілити своє найзаповітніше бажання …

«Мертва зона», Стівен Кінг

Джон Сміт – цілком звичайний хлопець, у нього досить щасливе життя і є все, що потрібно людині. Поки він не потрапляє в автокатастрофу. Після 6-ти років його перебування в комі дружина йде, мати вмирає, і життя Джона перевертається з ніг на голову. Більш того, тепер у нього є екстраординарні здібності! Він не тільки передчуває найближчі події, а й бачить майбутнє. Чи зможе він вплинути на хід історії і врятувати світ? Читайте в цікавому романі найпопулярнішого автора століття.

«Той, що біжить за вітром», Халед Хоссейні

Халед Хоссейні – автор, якого вже не раз називали класиком сучасності. Це його перший роман, який вражає розказаною історією дружби, вірності, зради і спокути.

«Квіти для Елджернона», Деніел Кіз

Цей роман не залишить байдужим жодного читача. Науковий експеримент двох лікарів дає шанс Чарлі Гордону перетворитися з розумово відсталого працівника пекарні в генія за лічені місяці. Його почуття, емоції і переживання в міру набуття ним більш високого рівня інтелекту знайшли відображення в його щоденнику, який він почав писати на початку експерименту. До чого призведе Чарлі цей досвід, який раніше лікарі провели над мишеням Елджернона?

«Якби ти знав …», Ельчин Сафарли

Коли душа жінки переповнюється стражданням, гіркотою і розпачем, настає момент, коли розкрити своє серце можливо тільки своєму щоденнику. Тільки зцілення душевних ран допоможе почати життя з нової сторінки.

«Ніколи», Ніл Гейман

Це окремий, нікому не доступний світ. Тільки окремі обрані можуть сюди потрапити. Це місце, де присутні ті, кому неможливо існувати в реальному світі. Світ протиріч, добра і зла одночасно, світ ніколи.

«Аеропорт», Артур Хейлі

Волею випадку аеропорт виявився відірваним від навколишнього світу, і звичайні різні люди, зі своїми звичайними турботами, проблемами і переживаннями виявилися разом в один час і в одному місці. Вони не знайомі, їх бажання і прагнення не збігаються, але їх об’єднує одне – бажання вибратися з аеропорту.

«П’ять четвертинок апельсина», Джан Харріс

Можливо, одній з дочок буде прикро отримати після смерті матері у спадок тільки один альбом рецептів. Її брату і сестрі дістануться більш вагомі частини нехай і невеликого стану їх сім’ї. Але простий альбом таїть в собі дивовижні розгадки сімейних таємниць і секретів, про які не знав ніхто, крім їх покійної матері.

«Я не боюся», Нікколо Амманіті

Як бути дитині, якій довелося зіткнутися в своєму ще юному житті з жорстокою реальністю? Чи зможе він витримати вантаж подій? Ця книга про те, що навіть незважаючи на юний вік, люди часто бувають дуже сильними і вміють справлятися зі своїми страхами.

«451 градус за Фаренгейтом», Рей Бредбері

Яким буде майбутнє, в якому слухняні і бездумні дурні становитимуть основу людського світу? А всі мислячі раціонально і розсудливо будуть оголошені поза законом, і їх будуть постійно переслідувати. При температурі в 451 градус за Фаренгейтом горить папір. Про це відомо кожному, тому що і книги тепер – поза законом. Їх головне завдання – спалити їх.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!