10 ТРЮКІВ ЗІ СВОЇМ ТІЛОМ, ЯКІ ВИ НАВРЯД ЧИ ЗМОЖЕТЕ ПОВТОРИТИ

10 ТРЮКІВ ЗІ СВОЇМ ТІЛОМ, ЯКІ ВИ НАВРЯД ЧИ ЗМОЖЕТЕ ПОВТОРИТИ

 

1. Чи зможете ви згорнути язик в трубочку?

Раніше вважалося, що здатність згортати язик в трубочку визначається наявністю домінантного гена. Однак після різних експериментів з близнюками, вченим вдалося з’ясувати, що не тільки гени, але і середовище впливають на цю здатність.

2. Чи зможете ви поворухнути вухами?


У світі дуже мало людей здатне ворушити своїми вухами, і невгамовні вчені з’ясували чому. Виявляється, у вушних м’язів, на відміну від лицьових, є свій додатковий нерв в стовбурової частини мозку. У людей же, в порівнянні з тваринами, ця частина дуже мала.

3. Чи зможете ви дістати язиком до носа?
Ця здатність також визначається генами. Тільки 10% людей можуть дістати язиком до кінчика носа. Причому, половина з них з синдромом Елерса-Данло, який характеризується гіперподвіжность суглобів.

4. А підняти одну брову?


Ця здатність є продуктом еволюції. У світі приматів такий жест означає загрозу. На відміну від багатьох інших у нашому списку, цього трюку можна все ж навчитися шляхом довгих тренувань.

5. Чи зможете ви лизнути свій лікоть?
99% людей не можуть лизнути свій власний лікоть. Решта ж цілком справляються з цим завданням. Відомо, наприклад, що щодня близько 5 чоловік намагаються потрапити в Книгу рекордів Гіннеса з таким трюком.

6. Чи зможете ви чхнути з відкритими очима? (Будь ласка, не потрібно, ми вам віримо)


Британські вчені з’ясували, що чхнути з відкритими очима не тільки дуже складно, але і вкрай небезпечно. Під час чхання утворюється дуже високий тиск, і якщо не закрити очі, то вони можуть просто “вилетіти” з орбіт. Хоча контролювати цей процес теоретично можливо, якщо свідомо взяти під контроль центральну нервову систему. Що, звичайно, дуже важко.

7. Лоскотати самого себе не лоскотно?
Полоскотати себе неможливо – і це факт. І цьому є наукове пояснення. Мозочок, який відповідає за нашу реакцію, передбачає нашу власні дії і дає відбій іншим частинам мозку реагувати на самолоскотання.

8. Трюк «Паралізований палець»
Спробуйте зробити наступний трюк. Зігніть середній палець і покладіть руку на стіл. Тепер спробуйте підняти великий палець, вказівний і мізинець. А тепер – найскладніше: відірвіть від столу безіменний. Не можете? Чи відчуваєте, що палець, ніби паралізований? Справа в тому, що сухожилля середнього і безіменного пальців пов’язані між собою, на відміну від решти пальців на руці.

9. Ви не зможете задихнутися, затримавши дихання (і не здумайте намагатися!)
Технічно неможливо вчинити самогубство, затримавши дихання. У нашого організму є рефлекси, які попереджають скупчення застійних газів в легенях. Навіть якщо ви зможете подолати бажання глибоко видихнути, ви впадете в обморок від нестачі кисню в мозку. Після цього, звичайно, ваш рот сам відкриється і легкі знову наповняться повітрям. Середньостатистична людина здатна затримувати дихання на суші на 30 секунд. Інша справа, якщо ви перебуваєте у воді.

10. Трюк з вказівними пальцями
Спробуйте одночасно вказівними пальцями обох рук крутити за годинниковою стрілкою. Робіть це спочатку повільно, а потім збільшуйте темп. Тепер виконуйте завдання максимально швидко. Помітили, як ваші пальці незалежно від вашої свідомості почали рухатися в протилежних напрямках? Так то!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!