14 серпня День ангела Софії. Ось що значить це ім’я

14 серпня День ангела Софії. Ось що значить це ім’я

14 серпня свої іменини відзначають жінки на ім’я Софія (Софія).

Ім’я «Софія» має грецьке коріння і означає «мудрість», «розумність».

Софія одночасно і активна, і флегматична, проте не любить нічого, що триває довго. Здатна за кілька хвилин вирішити будь-яку проблему.

Вона хоче все зазнати в житті, не любить залишатися в тіні. Буває дуже відверта, проте і чужу сповідь уважно вислухає. Для неї має особливе значення добра порада.

Жінка, що носить ім’я Софія, любить оточувати себе веселою компанією приятелів. Невдачі не можуть вибити її з колії, а якщо навіть і так, Софія ніколи цього не покаже, тому що любить бути на висоті. Вона розумна і надає більшої ваги своїм аналітичним здібностям, ніж інтуїції.

Дівчина з цим ім’ям дуже спостережлива і спритна. Змусити її щось зробити, якщо вона не хоче, неможливо.
Софії подобаються великі компанії, вона любить бути в центрі уваги, все про всіх знати. Вона може зрозуміти чужі слабкості і все простить, крім зради.

Жінка, що носить це ім’я, часто грає роль громовідводу в чужих проблемах, а зі своїми справляється сама. Софія вміє розпоряджатися, влаштовувати життя, упорядковувати його – словом, вона просто вміє жити.

Дівчина дуже потребує любові і перш за все – в постійних любовних зізнаннях. Вона гостинна, віддана родині, схиблена на своїй любові до дітей і чоловіка.

Софія твердо знає, що їй потрібно, і цілеспрямовано до цього йде. Вона може бути обдарована безліччю здібностей, але при цьому вміє відрізняти головне від дрібниць.

Це ім’я носили і носять великі вчені, конструктивні критики, прекрасні видавці і творчі особистості.

Камінь Софії – мармур, колір – фіолетовий, планета – Венера.

Не забудьте привітати знайомих Софій!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!