14 серпня свої іменини відзначають жінки на ім’я Софія (Софія).

Ім’я «Софія» має грецьке коріння і означає «мудрість», «розумність».

Софія одночасно і активна, і флегматична, проте не любить нічого, що триває довго. Здатна за кілька хвилин вирішити будь-яку проблему.

Вона хоче все зазнати в житті, не любить залишатися в тіні. Буває дуже відверта, проте і чужу сповідь уважно вислухає. Для неї має особливе значення добра порада.

Жінка, що носить ім’я Софія, любить оточувати себе веселою компанією приятелів. Невдачі не можуть вибити її з колії, а якщо навіть і так, Софія ніколи цього не покаже, тому що любить бути на висоті. Вона розумна і надає більшої ваги своїм аналітичним здібностям, ніж інтуїції.

Дівчина з цим ім’ям дуже спостережлива і спритна. Змусити її щось зробити, якщо вона не хоче, неможливо.
Софії подобаються великі компанії, вона любить бути в центрі уваги, все про всіх знати. Вона може зрозуміти чужі слабкості і все простить, крім зради.

Жінка, що носить це ім’я, часто грає роль громовідводу в чужих проблемах, а зі своїми справляється сама. Софія вміє розпоряджатися, влаштовувати життя, упорядковувати його – словом, вона просто вміє жити.

Дівчина дуже потребує любові і перш за все – в постійних любовних зізнаннях. Вона гостинна, віддана родині, схиблена на своїй любові до дітей і чоловіка.

Софія твердо знає, що їй потрібно, і цілеспрямовано до цього йде. Вона може бути обдарована безліччю здібностей, але при цьому вміє відрізняти головне від дрібниць.

Це ім’я носили і носять великі вчені, конструктивні критики, прекрасні видавці і творчі особистості.

Камінь Софії – мармур, колір – фіолетовий, планета – Венера.

Не забудьте привітати знайомих Софій!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!