14 вересня – день ангела Тетяни. Ось яка доля у жінок з цим ім’ям

14 вересня свої іменини святкують жінки на ім’я Тетяна.

Походження імені Тетяна латинське, і в перекладі означає «упорядниця».

Тетяна, зазвичай, вперта і владна, знає, чого хоче і не терпить заперечень. Вона виконує свої обіцянки, але вимагає цього і від оточуючих. Тетяна завжди прагне наполягти на своєму.

Тетяна добре справляється з будь-якою роботою, а будучи сама начальницею, має звичку обсмикувати підлеглих, ставити їх на місце. Вона не шукає легких шляхів і вибирає складні, відповідальні професії, де може використовувати свій інтелект.

Любить модно одягатися, але це не завжди виправдано з точки зору фінансів. Любить домашнє консервування, запаслива. У сім’ї часто виступає ініціатором ремонтів, переробок, перестановки меблів.

В юності Тетяна не слухає чужих порад, чинить опір, може конфліктувати і наживати собі ворогів. З віком у характері цих жінок з’являється більше терпимості, що сприятливо позначається і на сімейних відносинах.

Дівчина конкурує зі своїми подругами, і рано чи пізно їм це набридає. Не любить скаржитися подружкам на життя.

Ревнива, але ревнощі ретельно приховує. Якщо чоловік перестане її влаштовувати, вона стане ініціатором розлучення. Не виносить одноманітності, тому далекі поїздки і подорожі – її пристрасть.

У Тетяни рано виявляється дар наслідування і перевтілення. Вона тонко відчуває музику, але не завжди реалізує ці творчі здібності на сцені. Всупереч природному дару, вона може вибрати професію бухгалтера, агронома, хіміка.

Тетяна щаслива, може виграти в лотерею, їй щастить у азартних іграх. Як правило, Тетяни вдало виходять заміж, надаючи чоловіку обов’язок і право забезпечувати сім’ю.

Камінь Тетяни – рубін, колір – червоний, планета – Марс.

А у вас є знайомі Тані? Не забудьте їх привітати!

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!