17 серпня свої іменини святкують Ірина та Андрій.

Ось значення цих імен:

Ірина.

Ім’я Ірина в перекладі з давньогрецької мови означає «мир, спокій» і походить від імені давньогрецької богині світу Ейрени.

Початкове значення імені Ірина для дівчинки, батьки якої вирішили її так охрестити, вже зумовлює її подальшу долю. Вона – борець за мир і справедливість, і її життя ніколи не буде пасивним і нудним. З дитинства Іра любить пригоди, спорт, обожнює читати детективи і пригодницькі історії, фантазувати і грати.

Вона відрізняється великою сміливістю, не боїться постояти за маленьких і захистити слабких, навіть кинеться в бій з хлопцями, якщо буде потрібно. Переймає характер свого батька і тягнеться до нього, дуже залежна від батьківського виховання.

Ірина – влюблива дівчина і обожнює увагу протилежної статі, завжди намагаючись подобатися хлопцям і притягувати їх погляди. Однак з юності вона незалежна, не втрачає голову і ніколи не підпорядковується почуттю, зберігаючи деяку частку неприступності. Завоювати її до кінця практично неможливо, вона завжди буде керуватися власними бажаннями і берегти свободу, особистий простір і свої звички.

Ірина – хороша мати, вірна і розумна дружина і хранителька вогнища, однак на першому місці у неї все ж її власна доля і розвиток. Вона прагне домогтися багато чого, побудувати блискучу кар’єру, всьому навчитися і бути кращою в тій справі, яку любить і вибирає.

Тому проводити цілі дні на кухні або возитися цілодобово з дітьми, – не її пріоритети. Вона скоріше віддасть дітей хорошим педагогам, а сама будуватиме своє життя. Її твердий і наполегливий характер допомагає їй прокладати долю – таку, якою вона бажає.

Ірина усвідомлена і розуміє, чого хоче, рідко підкоряючись чужому впливу чи чиїмось бажанням. Вона не витрачає час на порожні роздуми і переживання, легко «відходить» від образ і не схильна до сильних емоцій.

Частково Ірина наділена чоловічими якостями: її характер твердий, у неї сильна воля, вона розумна і розважлива. Вміє завойовувати авторитет серед оточуючих вже зі шкільної лави. Тому її чекає доля керівниці: вона вміє вести людей за собою, вселяти повагу і довіру, не проявляючи при цьому грубої сили.

Камінь Ірини – топаз, колір – синій, планета – Венера.

Андрій.

Ім’я Андрій має грецьке походження і означає «мужній, хоробрий».

Андрій йде по життю граючи і посміхаючись. Справа в тому, що він завжди такий, якого чекають побачити оточуючі: ласкавий син, вірний друг, полум’яний коханий, відмінний студент або працівник, відповідальний глава сім’ї.

Причому він усім здається простішим, ніж є насправді: наприклад, дружина може кокетувати при ньому з іншими досить витончено, а він охоче вдає, ніби його це турбує. Насправді ж Андрій дуже великодушний і любить робити людям радість яким завгодно чином.

У відносинах з жінками чоловік з ім’ям Андрій непостійний. Він знає собі ціну і вважає, що вони повинні домагатися його.

Андрій орієнтований на сім’ю, але дружину вибирає довго, під стать собі: його обраниця повинна бути елегантна, розумна, витримана. Андрій вимагатиме від дружини найбільше уваги, ревнувати, але і сам готовий проявляти максимум уваги до неї.

Хлопець, який називався іменем Андрій, володіє літературним даром і володіє ораторським мистецтвом. Він може мати творчу професію – режисер, актор, художник; може займатися точними науками.

Це мужній і чарівний чоловік, який всім подобається і легко стає членом будь-якого колективу. Може перед начальством відстоювати інтереси колег, підтримає веселу компанію, зіграє на гітарі, знає масу анекдотів.

До роботи Андрій ставиться дуже сумлінно і ніколи не скаржиться. Надає величезного значення прагненням до нової дії, але на ризик він не піде.

Камінь Андрія – аметист, колір – бузковий, планета – Уран.

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!