3 найрозумніших знака Зодіаку, яких навіть не варто намагатися перехитрити

Знаки Зодіаку сильно відрізняються один від одного у всіх своїх проявах. І це прекрасно, хоч і неминуче ділить їх на різні групи і компанії.

Ніхто не вміє краще вирішувати конфлікти, ніж Терези. Але навіть вони не настільки послідовними і зосереджені, як Діва.

Хто з зодіакального кола є найрозумнішим? Якщо вірити астрологам, таких знаків – три.

Близнюки.

Близнюки перебувають під впливом Меркурія, а він відповідає за логіку, ерудицію та інтелект. Цей знак має світлий розум і відмінний інтелект. Близнюкам властиво швидко вирішувати навіть найскладніші завдання. А ще у них феноменальна пам’ять і талант швидко засвоювати інформацію укупі з проникливістю.

У Близнюків з дитинства спостерігається тяга до отримання освіти. Вони легко засвоюють матеріал і трансформують в авторські інформаційні конструкції.

Меркурій наділяє Близнюків: приголомшливою пам’яттю, швидким уловлюванням матеріалу, логікою. У більшості випадків у Близнюків математичний склад розуму.

Водолій.

У цього знака немає шансів на провал. Ніяких. Він ніколи не змириться з тим, щоб бути просто тінню в натовпі. Водолій зробить все, щоб встановити всюди свої порядки.

Якщо вони беруться за щось, то доводять справу до кінця. У цьому їм немає рівних. Водолію протегує планета Уран. З самого дитинства Водолії виявляють допитливий розум.

Навколишні сприймають їх як незвичайних дітей, вони люблять все робити на свій манер. Водолії добре розбираються в електроніці, стежать за новинками і люблять все ультрасучасне.

Це люди майбутнього. Їм подобається проводити експерименти – і наукові, і психологічні, і соціальні.

Діва.

Діві, як і Близнюкам, протегує Меркурій. Сильні сторони Діви – розвинений інтелект; вміння аналізувати; увага до нюансів.

Діву складно ввести в оману завдяки її практичності і помірного критицизму. Часто Діви з головою йдуть в науку і дослідження. Крім того, вони можуть бути прекрасними лікарями і медичними працівниками.

Спостереження показують, що є й винятки. Діви, які легко опановують математику здатні досягти успіху в будь-якій сфері і будуть одними з кращих.

Але якщо з математикою туго, то велика ймовірність того, що не все буде так гладко, як хочеться.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!