4 головних заборони, коли не варто дивитися у дзеркало

4 головних заборони, коли не варто дивитися у дзеркало

Безсумнівно, дзеркало-особливий атрибут. З ним пов’язано безліч легенд і прикмет. У давні часи його сприймали як своєрідний портал між нашим і потойбічним світами.

Сьогодні ж дзеркало найчастіше використовують в побутових цілях. Однак біоенергетики радять все ж ставитися до дзеркал з обережністю. Адже вони мають властивість накопичувати і відображати енергетику, як позитивну так і негативну

заборона перша

Коли ви засмучені, плачете або у вас яке- небудь горе-не дивіться у дзеркало. Не можна також лаятися напроти дзеркала. Воно «запам’ятає» ваш негатив і потім не дивуйтеся, чому на ваше життя обрушилося стільки невдач. Ви можете захворіти, втратити сил. У вас можуть виникнути конфлікти з оточуючими. Не варто накликати на себе біду. Дивіться в дзеркало завжди з позитивними емоціями.

заборона друга

Не дивіться у дзеркало вночі. Інакше ви можете побачити те, що вас налякає. Це не обов’язково повинні бути якісь сутності -навіть ваше відображення буде виглядати досить моторошно і ви самі собі дасте негативну установку. Вас будуть мучити головні болі, кошмари і нервове виснаження. Тому і не рекомендується вішати дзеркало навпроти спального місця. Хто знає, що спросоння вам там присниться.

заборона третя

Не дивіться у розбите дзеркало, інакше удача покине вас. якщо ви ненароком розбили дзеркало, то просто викиньте осколки, не заглядаючи в них. Разом з ними ви викинете і невдачі.

заборона четверта

Довго дивитися у дзеркало теж не варто. Милування годинами призведе до енергетичного вампірізму- ви самі себе позбавите сил. Будете млявими і втомленими.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!