7 порад по догляду за душею і тілом, які зроблять тебе щасливою

7 порад по догляду за душею і тілом, які зроблять тебе щасливою

Догляд за своїм тілом та обличчям – найважливіша частина повсякденного життя жінки. Але, на жаль, ми часто відкладаємо це, поглинені роботою і невідкладними справами.
Щоб навчитися викроювати для себе кілька хвилин щодня і не лінуватися, використовуйте прості Лайфхаки, які незабаром стануть вашими корисними звичками.

1. Знайдіть однодумців
Щоб постійно мотивувати себе і регулярно відвідувати тренажерний зал, салони краси або масаж, заведіться друзями, одержимими на красі. Попросіть їх частіше дзвонити вам з нагадуванням піти в зал або на укладку. По-перше, разом веселіше, а по-друге, спілкуючись з людьми, які доглядають за собою, ми автоматично починаємо прагнути виглядати краще. Добре також познайомитися з хорошими майстрами в салонах і тренерами і попросити їх регулярно запрошувати вас на всілякі корисні процедури. Наявність друзів зі схожими інтересами – відмінна можливість поєднати корисне з приємним: і красу наведете, і з приємними людьми поспілкуєтеся.

2. Використовуйте тригери щастя
Турбота про себе – це не тільки відвідування салонів краси, це також стан комфорту там, де ви проводите більшу частину дня. Якщо ви працюєте в офісі, постарайтеся перетворити своє робоче місце в райський куточок. Поставте на стіл горщики з квітами або милу статуетку, повісьте на стіну красиву картину або заведіть акваріум з красивими рибками. Оточіть себе тригерами щастя – речами, які піднімають вам настрій. Навіть якщо простір, в якому ви працюєте, обмежений, використовуйте ваші дизайнерські здібності по максимуму. Не забудьте і про свою оселю: прекрасну службу послужать затишні пледи, подушки, красиві лампи і фіранки вашого улюбленого кольору. Зробіть так, щоб вам було приємно знаходитися всюди, де ви найчастіше буваєте.

3. Робіть медитацію усвідомленості
Медитації, які раніше практикували виключно йоги з великим стажем, сьогодні стають все більш популярними. Все більше людей починають використовувати їх у повсякденному житті, щоб навчитися заспокоюватися, відволікатися від проблем і концентруватися. Психологи радять щодня робити медитацію усвідомленості. Вона досить проста, і виконувати її можна де завгодно: на роботі, в транспорті або в кафе. Закрийте очі на пару хвилин і спробуйте сконцентруватися на своєму диханні, не думаючи більше ні про що. Головна мета медитації – навчитися помічати ті думки, які будуть приходити в голову та позбавлятися від них, поступово заспокоюючи розум. Спробуйте, це насправді класно!

4. Ведіть щоденник подяк (так, він реально працює!)
Цей прийом використовують багато практикуючих психологів, і він дійсно ефективний. Заведіть блокнот або зошит і щовечора записуйте туди все хороше, що сталося з вами за день. Згадуйте приємних незнайомців, які відкривали вам двері, колег, які робили компліменти, і продавців, які просто посміхалися. Записуйте в щоденник свої думки, переживання і сумніви. А в кінці не забудьте вказати всі свої досягнення і похвалити себе: «Яка ж я сьогодні молодець!» Ведення щоденника подяк – один з головних трендів турботи про себе в 2020 році. Він допоможе вам підвищити самооцінку і розібратися в своїх думках.

5. Висипайтеся
Якщо вам потрібно 9 і більше годин для повноцінного відпочинку, постарайтеся лягати раніше, щоб прокидатися бадьорою і веселою. Щоб засинати краще, придумайте для себе приємні ритуали, начебто запалювання ароматичних паличок або прослуховування класичної музики, а ще можете використовувати спеціальні програми для сну в своєму телефоні, які допоможуть вам розслабитися і швидко заснути.

6. Використовуйте народну медицину
Відмова від синтетичних ліків на користь натуральних трав і фруктів – ще одна тенденція року, що наступив. Ви можете купувати трав’яні збори в аптеці або висадити лікарські трави на підвіконні. Зробіть своєю звичкою регулярний прийом натуральних чаїв, вживання в їжу фруктів і овочів в якості джерела вітамінів, а також використання листя кімнатних квітів, таких як алое і каланхое, як корисних масок для обличчя. Психологи запевняють, що встановлення тісного контакту з природою позитивно впливає на самопочуття і настрій.

7. Стати собі найкращим другом
Довірче спілкування з самим собою – мабуть, головний тренд нового року. Спробуйте розмовляти вголос, задаючи собі питання і відповідаючи на них так, ніби ведете бесіду з найкращим другом. Запитайте себе, чи все вам подобається в житті, а якщо немає, що що потрібно робити, щоб це змінити. Ми часто буваємо безжальні і жорстокі до себе, самі того не помічаючи. Так чому б не почати дружити з власним «я»?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!