Самі думки про зраду призводять багатьох з нас в жах. Коли ми стикаємося з цим фактом – реакція може бути абсолютно різною.

Кожен знак Зодіаку реагує на зраду по-різному. Одні схильні пробачити і забути, тоді як інші повністю викреслюють людину зі свого життя.

1. Телець (20 квітня – 20 травня).

Ви готові пробачити що-завгодно, лише б не відмовлятися від того, хто вам дорогий. Крім готовності прощати, ви ненавидите зміни. Якщо зрада означає самотнє життя, ви навчитеся жити зі зрадою.

2. Риби (19 лютого – 20 березня).

Також як ви легко довіряєте людям, ви також легко прощаєте. Ви схильні слідувати девізу «підстав іншу щоку». Ви прощаєте тільки тому, що вірите – це вже не повториться.

3. Діва (23 серпня – 22 вересня).

Мова любові Діви – це акт служіння, ви завжди шукаєте способи показати людям, що вони вам небайдужі. Це стосується не тільки дружби і сім’ї, але і романтичних відносин. У зраді ви завжди прагнете пробачити партнера.

4. Рак (21 червня – 22 липня).

Ви готові швидше пробачити зраду і рухатися далі, ніж залишатися одержимим тим, що вже сталося. В такий момент ви думаєте, що любите ту єдину людину і дуже боїтеся втратити.

5. Терези (23 вересня – 22 жовтня).

Конфронтація і конфлікт – це два слова, які Терези не бажають слухати. Ви швидше за все вибачите вашого партнера, але для цього вам потрібна душевна розмова.

6. Стрілець (22 листопада – 21 грудня).

Одна з основних причин, по якій ви прощаєте невірність, полягає в тому, що ви віддаєте перевагу випадковим стосункам над серйозним. Тобто ви самі допускаєте можливість зради.

7. Близнюки (21 травня – 20 червня).

Ви більш лояльні до зради просто тому, що у вас є минуле, як і у всіх інших. Хоча ви не завжди готові пробачити, але ви будете розглядати ситуацію з різних ракурсів.

8. Козеріг (22 грудня – 19 січня).

Коли ви зустрічаєтеся з кимось, ви завжди робите це з наміром побудувати довгі і міцні стосунки. Якщо ви і вибачите зраду, то тільки тому, що любите партнера дуже сильно.

9. Овен (21 березня – 19 квітня).

Коли справа доходить до невірності, ви будете пригнічені, навіть якщо перебуваєте в початковій фазі відносин. Хоча ви, звичайно, можете пробачити невірність (агов, ніхто не ідеальний), вам буде важко це забути.

10. Лев (23 липня – 22 серпня).

Ви не пробачите невірність. Ви досить впевнені в собі, щоб знати, коли йти, навіть якщо це – боляче.

11. Водолій (20 січня – 18 лютого).

У відносинах для вас важливий глибокий духовний зв’язок. А зрада її руйнує. Ваша довіра буде вже неможливо повернути.

12. Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада).

Довіра, лояльність і чесність – найважливіші речі для вас, і якщо їх немає у ваших стосунках, ви не зможете бути щасливим.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!