Блогер виклав фото доктора, який заснув на місці роботи . Однак все обернулося проти нього

Робота лікаря – дуже важлива, але далеко не всі вміють оцінити її по достоїнству. Деякі вважають, що лікарі всевладні роботи, які здатні працювати 24 години / 7 днів на тиждень ….

Нещодавно мексиканський блогер виклав в мережу фотографію медичного працівника, який заснув під час чергування, і розкритикував його за те, що той не робить свою роботу належним чином. І цей похід в лікарню приніс йому не тільки вибуховий контент, але і бурю обговорень на своїй сторінці, що принесло йому величезну популярність.

Блогер зробив це фото в 3 годині ночі

У відповідь на це один мексиканський доктор виклав свій знімок з тегом «я теж заснув»

Хлопець чекав іншої реакції, чекав, що всі почнуть їх гнобити, говорити, що вони не мають права так робити, але все обійшлося йому ж на шкоду.

Лікарі зі всіх країн вирішили підтримати того самого сплячого, і виклади різні знімки того, де лікарі сплять прямо на робочому місці. Вони цим хотіли показати, що всі люди можуть заснути після 2-х нічної зміни! Адже вони не роботи.

Ми звикли бачити їх завжди бадьорими. Хіба вони не можуть подрімати після стількох навантажень?

Звичайні люди також в більшості своїй стали на сторону лікарів, які заради нас жертвують своїм здоров’ям і забувають про своє самопочуття …

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!