Декілька найкращих стратегій для нерішучих людей

Декілька найкращих стратегій для нерішучих людей

 

Поради, які допоможуть швидко приймати рішення.

Якщо нерішучість дратує вас і позначається на продуктивності, спробуйте ці 6 стратегій:

Погоджуйтеся на варіант «за замовчуванням».

Коли у вас немає часу і сил, щоб порівнювати десятки варіантів, йдіть шляхом найменшого опору. Якщо ви відкладаєте рішення, тому що втомилися, або не можете виділити час на всебічний аналіз, зведіть вибір до одного етапу. Іноді першого кроку виявляється досить!

Залучіть порадників.

Якщо ви сумніваєтеся, підключіть партнера, чоловіка або друзів, які допоможуть прийняти рішення.

Позбавтеся від дрібних прикрих перешкод.

Дратівливі бар’єри змушують відкладати рішення на потім. Уявіть: кожен раз при бронюванні готелю на сайті вам доводиться скидати пароль облікового запису, тому що він неправильно зберігся у браузері. Це здається нісенітницею, але коли ви втомлені і роздратовані, навіть такі дрібниці змушують зволікати.

Трохи спрощуючи або, навпаки, ускладнюючи дію, ми впливаємо на те, як часто будемо нею займатися. Це закон поведінкової психології, який допомагає заводити корисні звички і відмовлятися від шкідливих.

Вирішуйте швидко.

Ви економите час і енергію, приймаючи рішення зараз, щоб не повертатися до нього знову і знову. У багатьох випадках це ключовий фактор. Часто конкретний вибір не такий принциповий, як сам факт прийняття рішення, наприклад, якої марки автомобіль орендувати.

Іноді важко прийняти рішення, тому що більшість варіантів вам підходить. Це не привід затягувати — вибирайте будь-який!

Зменшуйте кількість повсякденних рішень, які ви змушені приймати.

У дрібницях краще діяти «на автопілоті». Для цього і потрібні звички і ритуали. Наприклад, якщо щосуботи ви замовляєте вечерю додому, ви знаєте: вам не треба мізкувати, що приготувати напередодні.

Встановіть звукові сповіщення про те, що ви повинні виконувати регулярно. Вам не доведеться тримати в голові список повторюваних завдань.

Автоматизуйте рішення, які ви приймаєте регулярно. Наприклад, якщо у вас багато друзів з маленькими дітьми і кожному потрібно зробити подарунок, ви можете придумати простий алгоритм, наприклад, подарувати кожному суму, що дорівнює його віку. Коли ви автоматизуєте процес, ваше життя стає простішим.

Якщо вам важко розлучитися з непотрібними речами, позбавляйтеся від них поступово.

Помістіть все, від чого ви плануєте позбутися, у коробку і поставте дату, наприклад, через тиждень або через рік. Якщо за цей час ви ні разу не згадаєте про відстрочені речі, викидайте їх без жалю.

Не витрачайте сили на болісні роздуми, яке рішення прийняти. Присвятіть більше часу відпочинку та спілкуванню з друзями та сім’єю!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!