Дівчина намагалася сподобатися свекрусі, а закінчилося все абсолютно несподівано!

Реальна історія, що трапилася з моєю близькою подругою. У минулі часи, коли ми були молодими і красивими, трапилася ця історія. Але, пам’ятається вона до сих пір. Передається з вуст в уста, як для науки майбутнім невісткам. І так!

Mоя подруга вийшла заміж. Дівчинці близько 19 років. Свекруха ж попалася Горгона справжня! Вона себе вже на весіллі проявила. Сином своїм так керувала, що тільки тримайся! Не кажучи вже про невістку. А жити довелося разом. Часи Союзу.

Десятирічні черги на житло. Загалом, ситуація ще та. І ось, юна дружина вирішила задобрити свою злючу свекруху. Сподобатися вирішила. Пішли вранці чоловік і свекруха на роботу. А новоявлена ​​дружина вирішила до їхньому приходу спекти торт. Здивувати їх і порадувати.

Читає молода дружина рецепт: зварити згущене молоко. Ага! значить так, Варимо. Хлоп! Банка згущеного молока встановлена ​​на газову плиту. Включається газ, вогник під баночкою. Все в порядку. Читає дівчина рецепт далі. Взяти борошно, насипати 2 склянки, додати цукор … ззаду у неї раптом лунає шипіння і свист.

Вона встигає повернутися на цей звук. І миттєво облита струменем гарячого, солодкого згущеного молока, вилітає кулею в коридори. Від туди, обережно виглядаючи бачить, як з банки з усіх швів, зі свистом, вилітає згущене гаряче молоко.

За всіма напрямками б’є сильним струменем, по меблях, по стінах. Не минаючи так само вікна … підійти вимкнути газ не надається можливим. Поки у неї неслися думки пошуку в голові, як вимкнути газ, згущене молоко рясно поливало все навколо. Нарешті, накрившись рушником, прослизнувши по підлозі, вдалося вимкнути газ.

Погляду постало сумне видовище. З майже нових шпалер стікали солодкі, гарячі потоки згущеного молока. Вікно було розписані молочними візерунками.

Підсумок! По настанні чоловіка і свекрухи з роботи, торта не було. Але, була майже доклеєна кухня новенькими, гарненькими шпалерами. Вичищено і вимито віконце. Все блищало. А на табуреті сиділа втомлена молода дружина. Здивувати і порадувати свекруху і чоловіка, їй все ж вдалося. Вони до цих пір так і не знають, що послужило появі нових шпалер на кухні. І такому старанню молодої дружини.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!