Досить переживати: зараз ти рівно там, де повинна бути

Досить переживати: зараз ти рівно там, де повинна бути

Досить переживати: зараз ти рівно там, де повинна бути.
Досить шукати всюди прихований сенс. Досить озиратися і намагатися оцінити, де ти була і як далеко тобі ще йти. Досить говорити собі, що ти не досить хороша.

Перестань це робити.
Тому що там, де ти в саме цей момент у своєму житті – навіть з усіма недоліками і проблемами, – це саме там, де ти повинна бути зараз.

До цього тебе привели тисячі інших моментів в житті. Сотні рішень і вчинків. Мільйони думок, помилок і успіхів. І все це добре.

Але ми постійно продовжуємо говорити собі, що ще не досить, що нам ще багато чого потрібно, і так ми все життя прагнемо до якихось надуманих стандартів. І прагне до більшого не погано, ні. Але ми забуваємо, що кожен крок нашої подорожі до більшого – це теж частина подорожі. Ми забуваємо, що на шляху до успіху обов’язково будуть труднощі, що іноді ми можемо зупинитися і взагалі нікуди не рухатися. І все це нормально.

Тому що зараз ми рівно там, де повинні бути.

Ми можемо втомлюватися. Ми можемо терпіти поразки. Ми можемо заходити в глухий кут. Тому що все це – тимчасові зупинки,  і в кінці кінців ми рушимо далі.

Все це частина нашої подорожі, так само як і моменти успіху і щастя, коли усмішка не сходить з обличчя. Ми просто повинні нагадувати собі, що все, що ми робимо, і що трапляється – це нормально. Ми повинні говорити собі, що ми сильні і здатні, що ми можемо з усім впоратися.

Ми повинні перестати говорити собі, що у нас нічого не виходить. Перестати говорити, що у нас не вийде, тому що і раніше ніколи не виходило. Ми повинні перестати говорити собі, що ми щось втрачаємо. Тому що втрачати нічого.

Ми тільки отримуємо: знання, мудрість, досвід, уроки . Все, через що ми проходимо, вчить нас виживати. Кожна перешкода допомагає нам розібратися в собі. Кожен біль руйнує , але потім створює заново . І крок за кроком ми з усім цим справляємося.

Тому вистачить вже. Досить переживати. Досить поміркувати над деякими питаннями. Досить дозволяти собі відчувати себе невдахою. Тому що це неправда. Ви – людина, яка зростає, змінюється, вчиться, розвивається.

І зараз ви рівно там, де повинні бути. Довіртеся моменту і довіртеся собі. Ви неймовірні і сильні.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!