Коли одного разу ви зустрінете людину, яка полюбить вас, ви зустрінете … Саму себе …

Коли одного разу ви зустрінете людину, яка полюбить вас, ви зустрінете … Саму себе …

Коли одного разу ви зустрінете людину, яка полюбить вас, ви зустрінете … самого Себе … Того Себе, якого колись, давним-давно ви сховали від усіх, і в першу чергу, від себе самого.

Ви зустрінете того Себе, якого ви майже вже не пам’ятаєте … і навіть на старих дитячих фотографіях … вже … не впізнаєте … І серед ваших знайомих вже немає людей, які пам’ятають Вас … На початку ваших зустрічей ви побачите лише якісь невловимо знайомі іскри,які  раптом мигнули в його очах, щось невловимо знайоме почудится вам в його інтонаціях, в його усмішці.

Все ж добре, все як у всіх і навіть краще … Але ось живе ж воно всередині. І одного разу ця туга раптом вибухне і, розтрощивши всі ваші переконання і опору, прорветься у вашу свідомість, заповнить їїї цілком, витіснить звідти все і оглушити вас вимогою «повернути» … повернути щось … щось, дане вам – по праву народження. І тоді приголомшений, втрачений і роздавлений силою цієї вимоги ви … згадайте … про кого ця туга. І з цієї миті ви вже не зможете забути …. не зможете заглушити цей голос … Ви не зможете йому чинити опір, тому що в вас прокинеться Любов.

Згодом ви зможете побачити Всього Себе … всю свою красу і все своє недосконалість, всю свою силу і весь свій біль. Ви побачите, наскільки ви прекрасні, і дізнаєтеся, наскільки глибокі ваші страждання.
Вся справа в тому, що ви зустрінете людину, яка любитиме вас таким, який Ви є, і одночасно пред’явить до вас найвищу вимогу – вимога бути Собою.

Ви зустрінете людину, яка любитиме вас сильніше, ніж ви любите самі себе …

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!