Місяць народження жінки розповість про особливості її характеру

Місяць народження жінки розповість про особливості її характеру

Існує величезна кількість факторів, що впливають на формування нашої особистості: від генетичної схильності до рівня освіти. Більшість з них нам відомі, але існують і такі, про які ми навіть не підозрюємо. При цьому вони мають істотний вплив на особистісні особливості. Саме так відбувається з місяцем нашого народження. Якими характерними особливостями він наділяє жінку.

Різноманітність зимових темпераментів
Грудень – це місяць днів народження жінок, що відрізняються імпульсивністю і нетерплячістю. Такі особистості безкорисливі, люблять допомагати іншим і володіють чудовим почуттям гумору.

Жінка, народжена в січні, амбітна, рішуча і працездатна. Січневі дами відрізняються поєднанням інтелекту і спраги дії, а тому завжди досягають поставленої мети.

Схильністю до романтизму відрізняються жінки, народжені в лютому. Вони чуттєві і романтичні, але при цьому схильні до перепадів настрою, що може істотно ускладнити взаєморозуміння з оточуючими.

Весняні особистості: відкриті і динамічні
Відмінною рисою жінок, день народження яких припадає на березень, є щедрість, дружелюбність і доброта. Вони люблять бути корисними і діяльними, але в той же час, залишаються незалежними і сильними.

Жінки, народження яких довелося на квітень, сповнені енергією і володіють значними інтелектуальними здібностями. Вони довіряють трохи, але якщо вже надають довіру, то це на все життя.

Травневі дами дуже активні: їм необхідно постійно рухатися, спілкуватися і бути в компанії. Такі жінки мають міцну волю і незвичайну рішучість.

Інтрига і творчість: риси літніх дам
Жінки, народжені в червні, завжди говорять те, що думають. Вони особливо не турбуються про почуття інших. Червневі дами активні і веселі, завжди чесні і вірні своєму слову.

Липневі представниці прекрасної половини – втілення таємничості. Вони дуже привабливі, але при цьому залишаються загадковими, уважними до потреб близьких. Однак вони ніколи не пробачать зради.

Прекрасні дами, які святкують день народження в серпні – безсумнівні центри уваги. Вони досить егоцентричні, але знають, як подбати про інших і часто цим не нехтують.

Осіння прямота і незалежність
Вересень – місяць для народження жінок дисциплінованих і відповідальних. Вони надто серйозно ставляться до життя, а особливо до критики на свою адресу. Такі жінки відкриті і доброзичливі, а в силу свого почуття підвищеної відповідальності – просто безцінні працівники.

Дами, народжені в жовтні – втілення незалежності. Вони дуже розумні, при цьому відрізняються стриманістю. Тому до них сміливо можна звертатися за порадами – вирішити проблему і зберегти таємницю – це все до жовтневих іменинниць.

Рисою, що відрізняє жінок, що народилися в листопаді, виступає сила духу. Такі жінки працьовиті і завжди мотивовані, але при цьому залишаються чуттєвими і проникливими.

Тепер ви знаєте, як місяць народження може вплинути на особливості особистості. Впізнали себе або подруг? А озброївшись подібними знаннями, можна продовжити працювати над собою, розвиваючи позитивні якості і згладжуючи негатив. А постійна робота над собою в правильному напрямку – шлях до стовідсоткового успіху!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!