Не думайте занадто багато. Роздуми забирають енергію і старять вас

Великий майстер бойових мистецтв і монах Шаоліня Шіфу Ян Лей дає кілька корисних порад для людей, які хочуть залишатися здоровими і молодими якомога довше.

Що ми бажаємо своїм близьким і друзям в першу чергу? Про що думаємо, як про найважливішу частину нашого життя? Напевно, ви вже здогадалися, що правильна відповідь – це здоров’я. Але як багато людей роблять хоч щось для свого здоров’я, крім порожніх балачок?

Якщо ви вирішили зайнятися своїм здоров’ям, то саме час почати робити це прямо зараз!

Не думайте занадто багато. Роздуми забирають енергію і старять вас.

Не кажіть занадто багато. Люди або роблять або говорять. І краще бути одним з тих, хто робить.

Розділіть свою роботу на відрізки по 40 хвилин і робіть між ними паузу в 10 хвилин. Довга концентрація зору на одному і тому ж шкодить здоров’ю ваших очей і внутрішніх органів.

Коли ви щасливі, ви повинні контролювати свої почуття. Втрата контролю над ними зашкодить вашій енергії лунг (енергія вітру або сила життєвого вітру).

Не переживайте і не зліться занадто багато. Це шкодить вашим печінки і кишечнику.

Не переїдайте. Завжди намагайтеся залишити невеличке відчуття голоду. Переїдання шкодить селезінці і іншим органам.

Не поспішайте в своїх справах. Завжди пам’ятайте вислів: «Тихіше їдеш – далі будеш».

Приділяйте час розслабленню. Якщо ви займаєтеся тільки фізичними навантаженнями і не приділяєте час розслабленню і розтяжці, то станете дратівливим і будете втрачати енергію Інь, порушуючи баланс Інь і Ян.

Не сильно розслабляйтеся. Однак якщо ви не будете займатися спортом і будете приділяти увагу тільки спокою, медитації і Цигун, то втратите енергію Ян.

Вивчайте Кунг-фу, яке дає вам всі види енергії. Мета занять – знайти баланс між своїм Інь і Ян. Як багато годин ви витратите на це – не важливо, головне знайти те, що необхідно вашому тілу.

Деякі з цих порад важко застосувати до нашого життя. Наприклад, заняття кунг-фу в наших країнах вже давно перетворилися на подобу бойових мистецтв, а про енергію лунг чув, в кращому випадку, одна людина з тисячі.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!