Ніколи не лягайте спати без запиту до Вашої підсвідомості

Ваша підсвідомість любить працювати, поки Ваше тіло виконує інші легші завдання. Я можу довести це дуже легко, запитавши у Вас, скільки хороших ідей у ​​Вас було під час поїздки в транспорті, або коли приймали душ? Коли Ви розслаблені, трохи розсіяні, Ваша підсвідомість в цей момент часто знаходиться в своїх кращих проявах.

Використання підсвідомих запитів може: Поліпшити Вашу мотивацію. Допомогти Вам стати щасливішим. Збільшити Ваше емоційне сприйняття.

Ви помітите поліпшення в менш, ніж через місяць.

3 кроки для відправлення запиту підсвідомості, які займуть всього п’ять хвилин:

Крок 1: Перед тим, як вимкнути світло, закрийте очі і думайте про своє бажання одну хвилину. Це може бути що завгодно. Я б хотів почати з малого. Я не став би просити, щоб до кінця місяця я став астронавтом. Ваша підсвідомість, звичайно, працює ефективно, але не настільки.

Крок 2: Уявляйте 2 хвилини, що Ви вже досягли бажаного. Будь то бажання бігати вранці перед роботою чи здорове харчування, Ви повинні чітко себе візуалізувати в конкретній ситуації.

Припустимо, Ви хочете, почати бігати перед роботою: уявіть, що Ви встаєте на кілька хвилин раніше, ніж зазвичай, надягаєте спортивний одяг, кросівки і відправляєтеся на свіже повітря. Потім Ви починаєте біг, спостерігаючи, як сходить сонце над будівлями, щебечуть птахи, і Ви відчуваєте себе добре.

Крок 3: Витратьте ще дві хвилини, щоб уявити собі відчуття і почуття, під час виконання Вашого бажання. Що Ви відчуваєте, коли Ви повертаєтеся до Ваших дверей після ранкової пробіжки? Прилив сил і бадьорість?

Незалежно від того, чого Ви хочете досягти, уявіть, що Ви вже цього досягли і переживаєте всередині себе цю емоцію. Пориньте в це почуття повністю, і тільки потім ідіть спати, і нехай Ваша підсвідомість робить іншу роботу.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!