Очі можуть розповісти про що ви думаєте!

Очі можуть розповісти про що ви думаєте!

Наші емоції і навіть наші думки видають очі . Не дарма кажуть, що саме очі є дзеркалом душі, по ним можна багато чого зрозуміти про людину
  Поговоримо про те, які стани і почуття провокують розширення зіниць.

Про що говорять ваші очі
1. Ви старанно думаєте. Розмір ваших зіниць буде різним, якщо вас запитати, наприклад, хто такий Зигмунд Фрейд або як грати в крокет. Чим більше напружується ваш мозок, тим ширше стають зіниці . Якщо питання не вимагає довгих роздумів, розмір зіниць залишиться колишнім.

2. Робота вашого мозку порушена. Для діагностики роботи мозку фахівці використовують апарат акронім PERRL, що направляє світловий спалах на очі пацієнта. Якщо мозок функціонує коректно, то зіниці матимуть однаковий розмір, форму і реагуватимуть на світло.

3. Ви зацікавлені. Якщо ви говорите про те, що вам цікаво чи дивитеся на те, що вам подобається, то розмір ваших зіниць буде збільшений.

4. Ви відчуваєте почуття відрази. Якщо ви дивитеся на що-небудь неприємне, то ваші зіниці зменшуються в розмірі.

5. Ви консерватор або ліберал. Вчені провели цікаве дослідження, групі випробуваних показували фото відомих політиків, консерваторів і лібералів. Коли вони дивилися на фото першого політика, їх зіниці звужувалися, а коли вони бачили фото останніх двох політиків, навпаки, розширювалися. Протилежна реакція була у консерваторів.

6. Вам боляче. Якщо ви відчуєте біль, то ваші зіниці збільшаться в розмірі.

7. Ви в стані ейфорії. Зіниці мають розмір до 3 мм або більше 6,5 мм, якщо людина знаходиться під дією наркотичних препаратів або в стані алкогольного сп’яніння.

Цікаво, що райдужка очей може багато чого розповісти про особистість. Якщо від райдужної оболонки відходить багато тонких ліній, то перед вами чуйний і добрий чоловік. Якщо від райдужної оболонки виходить безліч борозен, то людина занадто імпульсивна.

Розмір зіниць завжди змінюється в залежності від ситуації. Іноді досить подивитися уважно на людину, щоб зрозуміти, чи варто мати з нею справу або краще обійти її стороною.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!