Починайте кожен день з цього тексту, і ваше життя набуде нового значення!

Починайте кожен день з цього тексту, і ваше життя набуде нового значення!

Якщо ви хочете змінити своє життя – ви повинні твердо вирішити це зробити! Принцип змін такий: спочатку ви повинні прийняти себе. Подивіться на свої недоліки з боку. Вашим дзеркалом будуть люди, які знаходяться поруч з вами.

Якщо ви щось засуджуєте в оточуючих вас, – значить це присутнє і в вас самих. Після того, як ви приймете себе – ви почнете більш радісно дивитися на все, що відбувається навколо! У вас з’явиться впевненість у собі. Ви перестанете бути неспокійними, тому що почнете довіряти Всесвіту. У підсумку ви будете проживати усвідомлено кожну хвилину.
Ми підготували для вас текст, який потрібно читати щоранку, дивлячись в дзеркало! Ви побачитеся наскільки сильними будуть зміни!

Сьогодні, прокинувшись рано вранці, я раптом несподівано зрозумів (-а), що сьогоднішній день буде найкращим днем ​​в моєму житті! І відкинувши всі сумніви, я вирішив (-ла), що у мене сьогодні весь день буде свято! Сьогодні я вирішив (-ла), що буду дякувати собі за те, яким дивовижним було моє життя: за всі мої перемоги і досягнення, натхнення і благословення, і, звичайно, за всі труднощі, які у мене були. Адже вони мене робили тільки сильнішою.І цей день я обов’язково проживу з високо піднятою головою і щасливим серцем.

Я буду вдячний (-на) Богу за все ті прості речі, які мене оточують: за ранкову росу, сонце, хмари, дерева, квіти і спів птахів. Сьогодні я буду самою  уважною людиною на світі. Сьогодні я поділюся своєю радістю з оточуючими мене людьми. Завдяки мені сьогодні хтось посміхнеться.

І сьогодні вночі, перед тим, як йти спати, Я обов’язково вийду на вулицю, і подивлюся наверх – на нескінченне небо, усипане мільярдами зірок. І з благоговінням милуючись красою зірок і срібним диском місяця, Я буду дякувати Всесвіту за все це чарівництво навколо. І, вже вночі, поклавши голову на свою подушку, я буду вдячний (-на) світу за цей кращий день в моєму житті. І спати Я буду сном щасливої ​​дитини, який з хвилюванням чекає завтрашній день. Тому що завтра буде найкращий день у моєму житті!

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!