Ранковий ритуал щастя

Ранковий ритуал щастя

Автор книг про мотивацію Шон Екор вважає: між відчуттям щастя і життєвим успіхом існує тісний зв’язок, причому щастя в цьому ланцюжку стоїть на першому місці. Він пропонує ранкову методику, яка допоможе налаштуватися на позитив і отримати так звану перевагу щастя – емоційний захист від стресу і повсякденних проблем.

«Нагодований» радісними емоціями мозок краще справляється з інтелектуальними викликами, тонізує тіло і сприяє підвищенню професійної продуктивності на 31%.

Отже, 5 кроків для успішного і щасливого дня.

1. Дві хвилини на позитивні спогади
Мозок легко обдурити – він не розрізняє різниці між реальним враженням і фантазією. Знайдіть дві хвилини вільного часу, візьміть ручку. Опишіть в деталях найприємніше враження за останні 24 години і проживіть його заново.

2. Дві хвилини на «доброго листа»
Напишіть кілька теплих слів коханому, батькам або колезі, побажайте їм доброго ранку або зробіть комплімент. Ефект 2 в 1: ви відчуваєте себе хорошою людиною і зміцнюєте свої взаємини з оточуючими. Адже хороше завжди повертається.

3. Дві хвилини на подяку
Як мінімум три тижні поспіль щодня записуйте три нові речі, за які ви вдячні життю. Це налаштує на оптимістичний лад і допоможе відволіктися від похмурих думок про невдачі. Згадайте про все хороше, що у вас є. Трохи потренувавшись, ви навчитеся бачити склянку наполовину повною, а не наполовину порожньою. Оптимістичний погляд на світ зробить вас щасливішим. А суб’єктивне відчуття щастя, як ми знаємо, вітамін для об’єктивних звершень.

 4. 10-15 хвилин на ранкову зарядку
Зарядкою або пробіжкою по парку від метро до офісу ви вбиваєте двох зайців. Енергійні вправи, навіть якщо їм приділяти 10 хвилин в день, наповнять мозок ендорфінами. Цей гормон щастя знижує рівень стресу і покращує розумові здібності. Крім того, присвятивши трохи часу власному тілу, ви концентруєтесь на своїх потребах і стимулюєте самооцінку.

5. Дві хвилини на медитацію
Наостанок кілька хвилин посидьте і помедитируйте, приведіть в порядок думки, слухаючи своє дихання. Медитація сприяє концентрації уваги і робить навколишній світ яскравішим.

І ще одна порада для хорошого робочого дня: не розпочинайте його з читання листів і повідомлень в соцмережах. Ранок – час усвідомленості і планування. Ви повинні обміркувати свої поточні цілі і завдання, а не розпорошуватися на десятки тем, заданих іншими людьми.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!