Розумій свою цінність і ніколи не погоджуйся на менше!

Розумій свою цінність і ніколи не погоджуйся на менше!

Бережи своє серце для себе. Обожнюй себе. Насолоджуйся цими дорогоцінними моментами, поки вони у тебе є.Розумій свою цінність. І ніколи не погоджуйся на менше. Залишайся одна.Не думай, що ти повинна сказати «так», коли насправді хочеш сказати «ні». Бо попереду буде ще багато шансів сказати «так».

Навіть коли ти боїшся, що так буде краще для тебе. Залишайся одна. Навіть коли голоси в твоїй голові нашіптують, що більше ніхто не буде звертатися з тобою краще.Залишайся одна.Поки не зустрінеш того, хто розвіє всі твої сумніви.Хто буде стояти за тебе і боротися.Хто розуміє, що це битва без кінця, і що він повинен бути насторожі постійно.

Того, хто буде боротися за тебе в ніч на суботу, коли ти п’яна як в 20 років і ні про що не думаєш.Того, хто буде боротися за тебе і в понеділок вранці, коли ваші тіла і розуми стали старше, а на плечах тягар відповідальності.

Залишайся одна.Поки не зустрінеш того, хто буде ревно захищати твоє серце.Хто буде прокидатися кожен день і робити все, що в його силах, щоб любити тебе ще сильніше, ніж вчора.Того, хто ясно дасть зрозуміти, що він нікуди не піде. Того, хто завжди тебе підтримує, якою б складною не була ситуація.Того, хто не боїться розібратися навіть з твоєю сім’єю, якщо вони звертаються з тобою не належним чином.

Того, хто готовий брати на себе твій біль, і хто допоможе тобі пережити його.Того, на кого ти можеш розраховувати, адже він завжди буде боротися за тебе, навіть коли ти будеш втрачати надію.

Залишайся одна.Поки не зустрінеш того, хто не здасться, коли почнуться проблеми, а це неминуче.Того, хто говорить, що буде поруч, і ніколи не покидає тебе, навіть коли всі інші йдуть. Хто ніколи не відпустить твою руку, навіть якщо ти говориш, що будеш стрибати. Хто стисне твою руку міцніше.

Того, хто розуміє, наскільки йому пощастило, що ваші шляхи перетнулися, і що він пошкодує, якщо упустить тебе зі своїх рук.Того, хто дає ясно зрозуміти, що він буде з тобою завжди, за будь-яких обставин.  Того, хто буде боротися за тебе як за таку, за яку варто боротися. А ти саме така!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!