Ритуал зі склянкою води на здійснення бажань

Ритуал зі склянкою води на здійснення бажань

Кожному з нас хочеться, щоб наші бажання здійснилися. Варто звернути особливу увагу на те, що це можна зробити простим і досить ефективним способом, перевіреним в усі часи – за допомогою склянки талої води.Для початку потрібно підготувати воду.

Налийте в склянку воду, поставте в морозилку, а потім витягніть з неї і дайте відтанути. Зверху може утворитися скоринка від льоду, її необхідно викинути. Вуаля! Вода готова до нашого магічного і енергетичного процесу.

Перший етап полягає в тому, щоб перед сном надпити половину склянки, повторюючи про себе в голові або ж вголос (як Вам зручно), такі слова:

«Це все, що мені потрібно, щоб знайти рішення проблеми, яка мене турбує».

Для посилення ефекту потрібно тримати склянку обома руками. Після цього необхідно поставити склянку біля ліжка і накрити її білим чистим листком або чистим і свіжим носовичком.

Другий етап полягає в тому, щоб встати вранці і повторити ритуал як закріплюючий ефект, допиваючи при цьому воду, що залишилася. Ваша проблема, турбота вирішиться протягом декількох днів.

Це може бути пов’язано з віщими снами, підказкою або елементарною допомогою друзів, знайомих. Тому дуже важливо в ці дні бути уважним до знаків долі.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!