Що може розповісти про характер людини звичайна чашка чаю?

Що може розповісти про характер людини звичайна чашка чаю?

Про нас, наш характер можуть розповісти звички, манери та навіть те, як ми тримаємо чашку. Ви колись задумувалися над цим? Це ж дуже просто, запам’ятати, як ви у не вимушеному стані тримаєте чашку з напоєм, або ж поспостерігати за друзями чи близькими і з’ясувати які вони насправді.

Оберіть картинку, яка свідчить про те, як ви зазвичай, тримаєте чашку у руках.

1. Мізинець вбік
Ви точно знаєте до чого прагнете та чого хочете отримати від життя. У вас міцний дух та сила волі, проте ви не знаєте, що таке порозумітися з людиною, яка має іншу думку, відмінну від вашої. Для вас пасують місця та посади лідера, адже вашій організованості та відповідальності можна позаздрити.

2. Тримаєте чашку двома руками
Якщо ви так тримаєте чашку, то у ваш надзвичайно велика душа, яка вміє любити, цінувати та поважати. Вам не важко у будь-який момент зірватися і побігти на допомогу, або просто вислухати. Варто зауважити, що ви не можете терпіти зради, тому і не зраджуєте.

3. Тримаєте у кулаці
У вас постійно холодний розум, який розважно приймає рішення. Ви ніколи не будете квапитися, адже вважаєте, що це ніколи не приводить до доброго. Також, ви постійно тримаєте себе в кулаці. Тобто, ви не показуєте себе справжнього, емоційного, тому бережіть себе від надлишкових стресів та депресій.

4. Тримаєте за низ
Ви обожнюєте передбачити все на 10 років вперед. Тому, якщо щось і купуєте, то так, аби воно було потрібне на найближчі роки, не знаєте слова тішити себе, адже боїтеся, що розпочнеться криза, а грошей не буде. Вам необхідно трішки розслабитися, та відпустити ситуацію, адже життя одне і від нього потрібно отримувати задоволення.

5. Тримаєте за ручку, але притримуєте іншою рукою
У вас дуже тонка та багата душа, тому всі слова, що чуєте у свій адрес — берете дуже  близько до серця. Вам важко жити без постійної похвали від дорогих людей, також важливе і визнання кожної вашої дії, аби ви почували себе трішки впевненіше. У вас достатньо друзів, які вас обожнюють, адже ви не рідко стаєте душею компанії.

6. Тримаєте з іншого боку від ручки
Такі люди просто креативні та творчі бомби! У їхній голові безліч ідей та особистих поглядів на здавалося б, прості та банальні речі. З ними ніколи не буває сумно, адже саме вони творять усе те, що спаде на думку.

А яка цифра зображення відповідає тому, як ви тримаєте чашку?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!