Що сталося з корейським вундеркіндом, який почав говорити в 4 місяці

Кім Ун Ен з Південної Кореї, який народився в 1962 році, був незвичайним хлопчиком. Його батько впевнений, що Кім – геній. Такі народжуються раз на тисячу років.

Справді, в чотири місяці малюк почав розмовляти, а коли йому виповнилося чотири роки, його взяли в інститут. Десять років вундеркінд пропрацював в NASA – старшим науковим співробітником.

Його особливості (фізіологічні та інтелектуальні) вражають. 8 березня він з’явився на світ, а в травні того ж 1962-го вже став ходити. Будучи чотиримісячним, вимовив перші слова. Минуло кілька тижнів – і новонароджений вільно розмовляв з мамою і татом.

Більше того, в два роки Кім володів корейським і японським, англійською та німецькою мовами. У 8 місяців хлопчик вирішував завдання з алгебри, до чотирьох років так добре предмет освоїв, що його запросили виступити в Японії на одному телеканалі. І в цьому ж віці для нього відчинилися двері фізичного факультету університету Ханя.

Про незвичайну дитину говорив весь світ.

Семирічного Кіма запросили в США. Він став студентом Університету Колорадо. В країні жив десять років. Здобув ступінь з фізики, працював в NASA.

За найвищий коефіцієнт IQ (210 балів) його визнали найрозумнішим на планеті, записали його ім’я в Книзі рекордів Гіннеса.

Пізніше ці роки Ун Ен назве нещасними в своєму житті. Адже він жив як робот. Вранці вставав, вирішував завдання, рівняння, їв і на інший день все повторював знову.

Кім вирішив повернутися на батьківщину. Його там пам’ятали, що не сподобалося хлопцеві. На нього всі звертали увагу. А він не хотів більше бути, як казав, в ролі мавпочки із зоопарку. Мабуть, з цієї причини і вибрав звичайну спеціальність.

Але спочатку йому довелося здати випускні іспити в школі, щоб мати атестат. І ось насмішка долі – з першого разу вундеркінд не зміг цього зробити. Коли через два роки документ про середню освіту, нарешті, був у нього, він вступив на навчання до Національного університету Чунбук.

Але не став поспішати, а сидів в аудиторіях стільки ж років, як і його однокурсники. При випуску Кіму видали диплом спеціаліста по цивільному будівництву.

Тепер він живе зазвичай, як всі інші. Але продовжував наукові дослідження. Викладав в декількох університетах. Став професором, автором майже ста наукових робіт.

Сьогодні Кім Ун Ен радіє всьому. Каже, що може робити те, що хоче, що йому подобається. А хіба не в цьому щастя життя?

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!