Що з’їдати щодня, щоб дожити до 101 року? Старенька-довгожителька розкрила свій секрет!

Що з’їдати щодня, щоб дожити до 101 року? Старенька-довгожителька розкрила свій секрет!

У молодості вона стріляла з лука і займалася спортом, пережила велику депресію і смерть коханого чоловіка. Минулого тижня їй виповнився 101 рік – і вона нарешті розкрила секрет свого довголіття.

На святкування її 101-річчя в січні зібралася вся велика родина: діти, онуки, правнуки і праправнуки. Мешканка американського штату Індіана Юніс Модлін з радістю приймала гостей. У свої роки вона непогано себе почуває і продовжує залишатися оптимістом.

«Все своє життя вона стежила за своїм харчуванням і ніколи не набирала вагу, їла багато овочів, не вживала алкоголь і не курила», – розповіла внучка довгожительки Теммі Модлін Джентрі.

Але своїм головним секретом Юніс вважає зовсім не бездоганно здоровий спосіб життя. Дві плитки гіркого шоколаду щодня – ось що допомогло їй прожити вже більше ста років.

«Ви не завжди отримуєте те, що хочете, але ви завжди отримуєте те, що вам потрібно» – своє довге життя Юніс прожила, слідуючи своєму головному девізу. Вона залишалася оптимісткою завжди, навіть коли країна занурилася в велику депресію.

Можливо, зіграв свою роль і спортивний характер Юніс. У молодості вона займалася стрільбою з лука, а її чоловік робив їх для неї. Вони подорожували по всій країні, щоб Юніс могла брати участь в змаганнях. Одного разу вона навіть потрапила в Книгу рекордів Гіннеса як стрілок, який відправив стрілу на найбільшу відстань.

«Мій дід помер в 1991 році, але я знаю, що бабуся продовжує любити його», – говорить Теммі Модлін.

Схоже, що довголіття в цій родині передається у спадок. Рік тому, на святкування 100-річного ювілею Юніс їх Техасу приїхав її 99-річний брат.

Сама вона в 101 рік відчуває лише деякі проблеми із зором і рівновагою. Але це не заважає їй регулярно ходити до церкви і дивитися в майбутнє з незмінним оптимізмом.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!