Сімейна пара принесла самотній жіночці продукти і повернулася, щоб за 5 днів перебудувати її старий будинок

Одного разу поляку Кшиштофу Копечу стало відомо, що недалеко від нього, в лісі живе 80-річна бабуся в застарілому будинку. Бабуся, яку звуть Аніела, жила одна і дуже бідно. Тільки зрідка вона отримувала якісь крихти від держави.

Хлопець вирішив відвідати бабусю і принести їй трохи їжі та інших необхідних у побуті речей. Коли Кшиштоф знайшов будинок Аніели, то його погляду постала справжня хатинка Баби-Яги. У будинку не було ні електрики, ні водопостачання. Під підлогою була видна земля, дах протікав, а з одного крихітного віконця світло ледве-ледве надходило в приміщення.

Кшиштоф, який за фахом інженер-будівельник, вирішив допомогти старенькій. Про свою ідею він розповів дружині-архітекторові. За один день вони склали проект реконструкції старого будинку. Однак у молодого подружжя не було коштів для реалізації своєї ідеї. Тому вони розмістили інформацію про бабусю і її будинок в соціальних мережах.

Копеч написав: “Коли я був маленьким, батьки розповідали мені історію про Бабу Ягу, яка живе в хаті на курячих ніжках. Сьогодні я побував в такій хатині. Але живе там мила старенька, якій доводиться боротися за виживання на площі всього в двадцять чотири квадратних метра.

Вона погано бачить, але у неї все ще щасливі очі. Бабуся дуже добра і життєрадісна. Ми з дружиною вирішили допомогти їй відремонтувати будинок. Будемо дуже раді, якщо хтось приєднається до нас “.

Небайдужі люди не тільки з Польщі, але і з різних країн вирішили фінансово взяти участь у відновленні будинку Аніели.

Протягом всього п’яти днів Кшиштоф і його знайомі працювали над реконструкцією. Будівельники утеплили дах і фасад, замінили підлогу, поклали плитку, встановили нові меблі.

Коли бабуся побачила свій оновлений будинок, то не стримала сльози. Аніела і уявити не могла, що люди можуть прийти їй на допомогу просто так.

Копеч скромно зізнається, що без участі інших людей він навряд чи зміг би так швидко все зробити. Але на цьому історія не закінчилася.

Молоді люди і далі допомагають старенькій у всьому. Тепер у Кшиштофа з’явилася ще одна бабуся. А у Аніели, до цього самотньої жінки, є величезна сім’я.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!