Справжня розкіш – це жити так, як тобі зручно

Справжня розкіш – це жити так, як тобі зручно

Poскіш – це не помади,не ресторани і не шпильки . Справжня pоскіш – це жити так, як тобі зручно. У зручних черевиках. З тим кольором помaди, який тобі подобається, або без помади взагалі. Їсти їжу, яка подобається, дpужити, з ким тепло, бути разом з любові, а не з почуття боргу.

Навчитися відмовлятися від непотрібного . Від того, що себе вичерпало. Зносилося. І берегти те, що подобається. 5-річна донька моєї подруги все своє маленьке життя ходить в гості тільки зі своєю ложкою. Вона може собі дозволити розкіш їсти тією ложкою, яка їй подобається. Її мама дуже соромиться, кожен раз намагається виправдатися. А я стала брати з собою на пікніки свої власні прилади і посуд, тому що не люблю їсти з пластика. І мені плювати, що про це думають інші.

Розкішне життя – це не «адже ти цього варта». Це про те, що ця річ гідна вас . Чашка, подарована сестричкою. Батькова футболка, в якій так затишно засинати. Пиріг за маминим рецептом. Поцілунок коханої людини. Цікаві книги. Хороші фільми. Ті самі пісні. Свіжа постільна білизна. Чиста квартира. Життя, яке ти вибрала сама.

Розкішне життя – це мати можливість вибору . Штопати порвані колготки або купити нові. Викинути пиріг і замовити суші або намагатися спекти пиріг ще раз. Подивитися фільм одному або піти з друзями в кафе. Відпустити або боротися. Шукати нову роботу або переглядати свої цілі на старій.

Розкішне життя – це жити за своїми правилами . Йти до своїх цілей. Не шукати виправдання. Не бути зручною. Не виправдовуватися за свій вибір, свої мрії, свої інтереси.
Говоріть: «Зі мною так не можна» «Мені це можна».

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!