Три правила європейок, до яких варто дослухатися українським жінкам

Без сумнівів, українські жінки мають безліч переваг: вони красиві, розумні, працелюбні; це чудові матері та турботливі дружини, які володіють незліченною кількістю різноманітних талантів! Але існує кілька речей, в яких вони програють європейкам. І шкодять цим, перш за все, самі собі! Що це за слабинки і як з ними боротися? Читаємо і беремо до уваги!

1. Подача своєї зовнішності

Прогулюючись вдень вуличками будь-якого європейського міста, ви навряд чи зустрінете жінок, так би мовити, «у повній бойовій готовності» до можливого знайомства з чоловіком. Мінімум макіяжу, проста зачіска та одяг, що пасує до даного часу та місця – ось і весь секрет елегантних європейок. Зате наших жінок видно здалеку, особливо за кордоном!

Не будемо сперечатися – подивитися є на що, адже краса українок славиться у всьому світі. Але увагу краще привертати своєю незвичайною особистістю, а не вечірнім макіяжем о 10 ранку. Тому правило перше:

Завжди залишайтеся природними та створюйте свій образ відповідно до місця, події та часу доби.

2. Відношення до свого віку

Як не прикро це визнавати, але відношення українських жінок до свого віку є дуже несправедливим. У вас, мабуть, теж є знайомі, котрі у свої 38 чи 42 роки вважають себе «солідними жіночками», котрим вже не доступні багато задоволень? Та що там задоволення, дехто цілком серйозно думає, що після 35-ти вже не варто намагатися змінити роботу чи взагалі пробувати щось нове!

В Європі все навпаки: там жінки не бояться дозволяти собі більше і шукати себе навіть у пенсійному віці. І мова йде не про матеріальне забезпечення (бо європейську та українську пенсійні виплати не варто навіть порівнювати). Ми говоримо про відношення до свого віку: не варто приписувати собі старість раніше, ніж це потрібно.

Адже зустрітися з подругами і гарно та майже безкоштовно провести час можна і у 20, і у 40, і у 60 років! А вихід на пенсію – чудовий привід спробувати нове заняття чи хобі. Тому наступний цінний вислів звучатиме так:

Вік – не перешкода, а нові можливості!

3. Ставлення до себе

Ще однією кардинальною відмінністю між українськими та європейськими жінками є наша схильність до самопожертви та постійне «відсування» себе на другорядний план:

Накрити стіл з 15 страв та навести блиск у домі до приходу гостей? Не питання, але часу на себе вже не залишається.

Покласти всі сили і нерви заради шкільних досягнень дітей? Теж вміємо, щоправда, корвалолу треба закупити побільше, та й у спортзалу вже ніколи йти.

Покинути улюблену роботу, бо чоловік хоче, що ви сиділи вдома і готували борщі? Та можна, а власні амбіції та самореалізація нехай зачекають…

Європейські жінки живуть зовсім по-іншому: вони ніколи не жертвують своїми бажаннями та прагненнями, бо цінують себе. Так, магазинна їжа не така смачна, як домашня, але іноді можна дозволити собі відпочити! Домашнє завдання діти можуть зробити і самостійно – це їм піде тільки на користь. А чоловік обов’язково оцінить гарний настрій та блиск в очах щасливої та задоволеної жінки! Висновок простий:

Поважайте себе – і вас поважатимуть інші!

Не так вже й складно, правда? Можна спробувати. Маєте що додати – пишіть в коментарях, нам цікава ваша думка!

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!