Три уроки, які змінили моє життя!

Три уроки, які змінили моє життя!

Письменник Генрі Торо одного разу сказав: «Безліч людей живуть у мовчазному розпачі». На певному етапі мого життя цей вислів бив прямо в точку, хоча з боку все виглядало нормально.

У мене була дружина, яка ніжно мене любила, два міцних підростаючих сина, прекрасна релігійна громада і стабільна, добре оплачувана робота. Але всередині я вмирав. І мені потрібно було з’ясувати, чому.

Я багато часу провів за читанням і вивченням своєї проблеми. Я ковтав книги із серії «допоможи собі сам» і відвідував конференції, які надихали мене і допомагали отримувати додатковий дохід. Але незважаючи на це я все одно був пригнічений.

Зрештою я зрозумів причину, по якій я і багато інших людей проживають життя, просто пливучи за течією. Більш того, я з’ясував, як вибратися з цього похмурого стану і стати щасливим.

Чому більшість з нас нещасно більшу частину часу? Тому що життя набагато простіше, ніж ми думаємо, але ми відмовляємося в це вірити. Я хочу поділитися уроками, які витягнув під час подорожі в пошуках самого себе. Я розповім, як вони змінили життя. Якщо прислухаєтеся і почнете діяти, ваше життя теж зміниться.

Емоції не визначають мене
Будучи молодим батьком, я відчуваю безліч емоцій. Радість і умиротворення можуть миттєво змінитися на гнів і відчай. Якщо втратити пильність, ці негативні емоції можуть завдати шкоди моїм улюбленим людям.

Я здатний відсторонитися від емоцій, спостерігати за ними і не дозволяти їм себе контролювати
Але правда в тому, що емоції не визначають мене. Я раціональний людина, яка здатна відсторонитися від емоцій, спостерігати за ними і не дозволяти їм себе контролювати.

Завдяки молитвам і медитації я дізнався, що емоції можна переживати, не реагуючи на них. Якщо ви хочете жити щасливим життям, потрібно провести межу між вами і емоціями, які ви відчуваєте.

Коли негативні емоції накочують, визнайте їх присутність і дозвольте їм відступити. Зазвичай на це потрібно менше 90 секунд. Дихайте глибше і згадуйте три речі в своєму житті, за які ви вдячні. Ця звичка змінить ваше життя.

Вихід є завжди
Багато років тому я працював на позиції, яка передбачала дуже швидкий темп роботи і занадто багато відповідальності для однієї людини. Начальник був схильний до мікроменеджменту і всіх зводив з розуму.

Незабаром високий рівень стресу став відбиватися на моєму здоров’ї. Зарплата теж залишала бажати кращого, але я був молодий і недосвідчений. Я відчував себе в пастці. Зрештою, моє терпіння лопнуло.
Просто щоб втекти звідти, я погодився на іншу позицію, з меншою зарплатою і відсутністю перспектив кар’єрного росту. Але головне – я змінив напрямок.

Через рік на горизонті з’явилася нова робота, яка забезпечила мені стрімкий зліт у своїй області. Це було неймовірно.

Все змінилося з однієї причини – я зрозумів, що у мене є вихід. У вас він теж є. Якщо щось гальмує вас в житті, відпустіть це. Життя занадто коротке, щоб витрачати його на жалюгідне існування.

Вийдіть з пастки і йдіть назустріч життю, яке ви хочете. Ризикніть і зробіть ривок прямо зараз.

Мої думки або знищать мене, або приведуть до перемоги
Можливо, ви багато разів чули цей вислів: «людина – це те, що вона думає». Практично всі книги із серії «допоможи собі сам», які я прочитав, загострювали на цьому увагу. Не завжди саме в цьому формулюванні, але, так чи інакше, ідея була присутня.

Світ навколо мене залишився колишнім, але змінився мій власний світ. Письменство стало для мене пріоритетним напрямком. Тепер мої статті публікують на сайтах, які читають мільйони людей.

Викристалізувалася моя мета – допомагати іншим у створенні приголомшливих відносин і пошуку власного шляху до свободи. Я почав керувати тим, що проникає в мій розум, і це вплинуло на всі сфери життя.

Те ж саме спрацює і для вас. Контролюйте інформацію, яка надходить в ваш розум, подружіться з усвідомленістю, і зможете домогтися того, що раніше здавалося неможливим.

Ваше життя належить тільки вам. Не дозволяйте його контролювати нікому – ні вашим емоціям, ні життєвим обставинам, ні навколишньому світу. Як тільки ви усвідомлюєте і приймете цю істину, життя наповниться радістю. Щастя приходить, коли ви реалізуєте свій потенціал!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!