Цей тест за 2 хвилини розкриє всі таємниці вашого підсвідомого. Психологи недарма ним користуються

Психологи радять цей тест як один зі способів зазирнути за межі підсвідомого. До вашої уваги – малюнок, де зображене підвальне приміщення. Воно захаращене різноманітними предметами.

На що ви першочергово кинули поглядом? Ви хочете викинути цю річ?

Розбите дзеркало

Символ дзеркала – це ми. Обрали дзеркало – почуваєтесь розбитими і спустошеними. Цей знак вкаже на те, що всередині вашого єства борються дві особистості, два “я”, можливо, ви знаходитесь на роздоріжжі та не можете обрати свій шлях.

Драбина

Драбина – символ переходу до чогось нового, і скоро ви досягнете бажаного. Зверніть увагу, що драбина веде в нікуди – попереду чигають небезпеки. В цій ситуації все залежить від вас: відступите назад – нічого не отримаєте, знесете всі перепони – успіх гарантований.

Ґрати

Символ покинутості, замкненості. Припускаємо, що в цей момент ви страждаєте від депресії, у вас пригнічений настрій.

Лялька

Іграшка уособлює ваш дитячий страх перед дорослішанням і пізніше старінням. Кожен новий рік – болісний для вас. Ви хочете виглядати молодими.

Гойдалка

Вказує на проблеми в сексуальному плані: можливо, зараз ви потребуєте близькості. А ще можливий інший варіант – гойдалка символізує сексуальну одержимість, що витікає із внутрішніх проблем.

Колесо

Відображає ваші стосунки із зовнішнім світом. Якщо ви його обрали – отже ви зараз знаходитеся в замкнутому колі, і не можете дістатися до пункту призначення. Зупиніться.

Ящики

Вони – відображення сутності людини. Чим вони наповнені? У них прозорі стінки? Вони великі чи малі? Ящики проводять паралель між внутрішнім станом людини – таке і у вас в цей момент, як ці ящики.

Книжки

Саме книга – це символ знань. Але в конкретному контексті, якщо книги знаходяться в підвалі, – ви втратили сенс існування.

Молоток

Цікавий предмет, який буквально означає, що для досягнення мети ви підете навіть по головах. За потреби застосуєте й насилля.

Зламане крісло

Поламані меблі символізують період невизначеності, відсутності відпочинку і стресу.

Картина

Розкаже про те, що життя ваше на цей момент – гармонійне і злагоджене. Ви розумієте довколишніх людей, живете в мирі з собою та іншими людьми.

Кошик з яблуками

Цей символ вкаже на те, що ви ідете на шляху до свого щастя, життєвої мудрості та знань.

Як співпали результати тесту з предметами, які ви обрали?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!