Якщо ви не прислухаєтеся до свого внутрішнього голосу, ви можете залишитися нещасною, і тоді вам не буде кого звинувачувати окрім себе. У наступних 9 ситуаціях ви завжди повинні на 100% довіряти своїй інтуїції:

1. Коли ви не хочете йти на друге побачення.

Якщо ви дівчина, яка постійно ходить на перші побачення і ніколи не може прийняти запрошення на друге, вся справа у вашій інтуїції. Навіть коли хлопець був гарний, але якщо ваш внутрішній голос не спонукає вас зустрітися з ним знову, якщо ви просто не відчули іскри і ніяк не можете пояснити свою відмову – не звинувачуйте себе, це вірне рішення.

2. Якщо ваша подруга стала «токсичною» і гідною зніматися в реаліті-шоу.

Наші подруги – одні з найважливіших людей в нашому житті. Це дуже сильні жінки, які допомагають нам встати, коли ми падаємо, які пишуть нам 24 години на добу і завжди поруч, коли потрібні. Але якщо ви відчуваєте, що одна така подруга стає вам більше суперницею, якщо вона постійно хвалиться, не знаходить час для вас або тільки використовує вас, це токсична людина.

Ви можете знайти багато причин, чому вона більше не хороша подруга, але ваша інтуїція підкаже точно, що з нею пора попрощатися.

3. Коли ви даремно витрачаєте своє життя на погану роботу.

Коли вам років 20 з хвостиком, ви тільки визначаєтесь, чим хочете займатися, і часто погоджуєтеся хоч на якусь роботу. І з часом ви можете так звикнути, що піти з неї і зайнятися тим, що ви дійсно хочете, може бути важко. Але всі люди, які домоглися роботи своєї мрії, рано чи пізно робили такий крок в нікуди, ризикували. Слухайте свій внутрішній голос.

Якщо ви не прислухаєтеся до свого внутрішнього голосу, ви можете залишитися нещасною, і тоді вам не буде кого звинувачувати окрім себе.

4. Якщо ваші «майже відносини» погано на вас впливають.

Важливо вчасно розпізнати, що ви опинилися в стосунках, які ні до чого не приведуть, в яких чоловік, можливо, не готовий ні до чого серйозного, а ви продовжуєте його чекати. Якщо ви не прислухаєтеся до себе і не покінчите з усім зараз, то потім буде болючіше. Ви ж знаєте, що гідні більшого.

5. Коли ви хочете зробити наступний крок у відносинах.

Може ви зустрічаєтеся вже рік, але ще не живете разом – це в будь-якому випадку нормально, якщо ви відчуваєте, що не готові до цього. Не варто поспішати, щоб вписатися в якісь шаблони. Слухайте себе.

6. Коли ваш хлопець зізнається вам у коханні надто рано.

Може ви теж його любите, навіть якщо зустрічаєтеся всього 3 місяці. А може ні, і його визнання лякає вас. У будь-якому випадку будьте чесні з собою, не брешіть.

7. Якщо ваша найкраща подруга занадто багато п’є, занадто мало їсть або показує ознаки депресії.

Коли ми підозрюємо, що з кимось із наших близьких щось відбувається, ми зазвичай не віримо собі, думаємо, що нам здалося. Але це може бути як раз навпаки. Якщо вашому другу погано, ви відчуваєте це своєю інтуїцією – ви повинні допомогти, поговорити. Інакше можете потім пошкодувати, що вчасно нічого не зробили.

8. Якщо ви живете чужим життям.

Ми можемо робити те, чого від нас хочуть наші батьки, суспільство. Їхня думка настільки на нас тисне, що ми можемо боятися прислухатися до себе, до того, чого ми насправді хочемо. Але якщо ви відчуваєте себе нещасною і при цьому не можете толком сказати, що не так, швидше за все ви просто живете не своїм життям.

9. Коли вас щось турбує.

Наше тіло досить розумне і каже нам, коли щось не так. Часом важливо прислухатися до себе, свого організму, щоб запідозрити недобре. Не потрібно недооцінювати свою інтуїцію.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!