Ти відпустив її, і більше не зустрінеш таку знову

Ти відпустив її, і більше не зустрінеш таку знову

Коли ти відпускаєш сильну жінку, ти не собі робиш послугу. Ти робиш їй послугу. Тому що сильна жінка знає, що вона коштує набагато більше, ніж хлопець, який її відпустив. Сильна жінка знає, що вона – це найкраще, що з тобою траплялося. І ти не знайдеш таку знову.

Сильній жінці будуть розбивати серце. І вона дасть собі постраждати, відчути. Вона не буде прикидатися, що все добре, не роздаватиме натягнуті посмішки. Вона буде зцілюватися. І коли вона буде готова, вона більше не повернеться до минулого. Вона забуде про нього і про того хлопця, який заподіяв їй біль. Вона більше не проллє жодної сльози за тим, хто був настільки дурний, щоб зрозуміти, що він втратив.

Тому коли ти відпустиш сильну жінку, насправді ти її звільниш.

Тому що їй не потрібен чоловік, щоб жити. І тим більше їй не потрібен брехливий егоїстичний хлопчик, який думає тільки про себе. У своєму серці вона вірить, що одного разу знайде того, хто оцінить її по достоїнству, хто зрозуміє, що вона – його сонце, небо і земля.

Тому коли ти в наступний раз побачиш, як вона сміється зі своїми друзями і осяває всіх своєю прекрасною посмішкою, знай, що це правда. Вона не прикидається. Вона насправді щаслива. Без тебе. Будь ласка, вбий собі це в свою маленьку голову. Ти відпустив її. І тепер їй так навіть краще.

Вона набагато прекрасніша, ніж ти коли-небудь будеш.

І вона – своє власне сонце, небо і земля.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!