У Бога немає канонів, релігії, п’яти стовпів і правила не носити квітчастий одяг

У Бога немає канонів, релігії, п’яти стовпів і правила не носити квітчастий одяг

У Бога немає релігії … А ще у Бога немає канонів, п’яти стовпів і правила не носити квітчастий одяг. Йому все одно чи їмо ми яблука до Спаса, чи готуємо молоко і м’ясо на різних плитах і чи  приймаємо їжу в світлий час доби під час посту. Йому не потрібен наш двотижневий піст, пісне обличчя і вирізана діра в районі серця в знак скорботи за померлими.

Все це придумали самі люди: зліпили богів, намалювали ікони і нанесли на білий камінь орнаменти. Століттями вели релігійні війни, знищували рудоволосих жінок і тих, хто думав інакше. Написали сотні книг, розробили тисячі правил і обмежень.

І нічого за 2000 років не змінилося. Ми вивчили мови, користуємося інтернетом, розробили розумні палички для їжі і зберігаємо пуповинну кров, але продовжуємо вбивати, грабувати, брехати і ненавидіти, незважаючи на Ісуса. Ми сваримося на вулицях і в вагонах метро. Маємо сотні ворогів і половину друга.

Граємо в хованки і підробляємо голоси. Носимо маски і штучні клапани. І геть забули, для чого живемо, дихаємо і зціджувати молоко. І навіть не здогадуємося, що прийшли на цю Землю з одним єдиним завданням – знайти щастя!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!