У кожного з нас є ангел-хранитель. Просто пам’ятайте про це!

У кожного з нас є ангел-хранитель. Просто пам’ятайте про це!

Ти даремно не звертався серйозно до допомоги свого Ангела-хранителя!

Йому можна набридати постійно, як любимому святому, як найближчому другу:

“Допоможи мені будь ласка! Допоможи, Милостивий і пресвітлий Ангеле, – зробити мені цю роботу, яку так робити не хочеться; допоможи – непосильну тяжкість донести; допоможи: не подумати! не сказати! не зробити! – н е потрібного … »І так – у всіх випадках життя.

А то кажуть: ми самотні, немає у нас справжніх друзів. Ображаємо свого Ангела … Скільки будеш жити, кращого друга не знайдеш. Хвилюєшся, наприклад, про свої невіруючих близьких – молися їх Ангелам, щоб вони привели їх до віри. Читаєш канон свого Ангела і можеш додавати: «Адже це я і Вам вклоняюся, і всією душею молюся: заступіться за даровані вам Богом душі, допоможіть їм врятуватися …»

Не думай, що це марно: вони побачать твоє гаряче співчуття до тих, кого їм доручено опікати, – і обов’язково що-небудь зроблять, чого ми не в силах. Адже і ти, якщо комусь небайдужа твоя робота – мимоволі намагаєшся зробити її краще.
«Розмова з Ангелом-Хранителем»
Ви познайомитеся зі своїм Ангелом-Хранителем і зможете поговорити з ним, налагодити комунікацію, задати ваше питання, дізнатися у нього своє призначення, попросити його допомоги і захисту. Це прояснить ваші цілі, напрямки розвитку і бажані зміни в житті.
Перед практикою візьміть за основу своє бажання – чого хочете досягти або що змінити в своєму житті. Подумайте про що Ви хочете запитати або що попросити у свого Ангела-Хранителя.
Ви зможете запитати у Ангела -чи на правильному Ви шляху, що змінити вам в своєму виборі, русі, напрямку і в цілому в житті (наприклад, ви хочете реалізувати себе в якійсь-то справі, створити сім’ю або досягти певного рівня доходів).
Ви зможете побачити свого Ангела-Хранителя (або Ангелів, їх може бути кілька), поговорити з ними, відчути їхню підтримку і реально відчути дивовижну допомогу ваших Ангелів! Радійте цим зустрічам і обов’язково дякуйте за допомогу, любов, благословення!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!