У всесвіті є багато дивовижних способів звести потрібних людей в потрібному місці

У всесвіті є багато дивовижних способів звести потрібних людей в потрібному місці

Невидимою червоною ниткою з’єднані ті, кому судилося зустрітися, незважаючи на Час, Місце і Обставини. Нитка може розтягнутися або сплутати, але ніколи не порветься.

Оноре де Бальзак казав: «Випадок – найбільший романіст в світі». І дійсно, іноді дивуєшся, коли сам мимоволі стаєш безпосереднім учасником якогось, здавалося б, фантастичного життєвого сценарію. Варто визнати, життя – кращий режисер-постановник, який ставить фільм за твоїм же сценарієм. “Але як?” – запитаєш ти.

Що б ти там не казав, а випадковостей не буває … У Всесвіті є багато дивовижних способів, щоб звести людей один з одним. Іноді намагаєшся привернути гори і їдеш за тридев’ять земель на пошуки свого щастя, а все йде шкереберть.

Але пізніше доля готує тобі сюрприз в самому несподіваному місці в той самий момент, коли ти вже нічого не чекаєш. Створюється враження, що за таємничими лаштунками світової сцени працює ідеальна організація, яка створює для нас зв’язок. Тобі залишається тільки вибрати найбільш підходящий з пропонованих життям ексклюзивних сценаріїв.

Існує думка, що збіги – це чудові події, творець яких, Бог, не бажає про себе заявляти. У планах Всесвіту випадок не грає абсолютно ніякої ролі. Для неї так само легко зробити з тебе мільйонера, як, наприклад, подарувати тобі на день народження годинник, про який ти давно мріяв. Варто тільки послати хвилю своїх думок в Космос. Думай про результат, а Всесвіт сама подбає, яким способом це зробити.

Не тікай ​​від відповідальності і не прикривайся випадком. Все, що відбувається в твоєму житті тут і зараз, – це результат твоїх думок і намірів. Якщо що, Бог знає, де тебе знайти. Образно кажучи, кожен твій рішучий намір заноситься в його Книгу бажань.

Випадковостей не буває … Що тільки людина посіє в своїх думках – те й пожне. Не дарма Ісус говорив: «По вірі вашій нехай буде вам». Людина в творчому тандемі з Вищим розумом може творити великі події, варто лише озброїтися беззаперечною вірою розміром з гірчичне зерно.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!