Як уповільнити старіння: 5 порад

Як уповільнити старіння: 5 порад

Люди мріють про винахід еліксиру вічної молодості. Але поки цього не сталося. А люди так про це мріють! Вчені провели дослідження і з’ясували, що найбільше впливає на старіння.

Виявилося, що довголіття тільки на 5% залежить від фізичної активності, на 15% – від якості їжі і на цілих 80% – від рівня інтелекту. Так, що якщо хочете сповільнити старіння, то тренуйте мозок! Як же це робити? Ось вам кілька реально працюючих порад.

Вивчайте іноземні мови. 

Чим більше людина знає іноземних мов, тим краще. Якщо людина вчить іноземну мову, то між клітинами мозку створюються нові зв’язки і мозок припиняє старіти.

Спробуйте навчитися чомусь новому. Якщо людина намагається навчитися чомусь новому, то мозок починає працювати більш активно, відбувається утворення нових зв’язків між клітинами мозку.

Більше радійте.

Коли людина радіє, то добре всьому організму, і мозку зокрема. Намагайтеся більше спілкуватися з розумними і цікавими людьми, розширюйте своє коло спілкування. Шукайте приводи для радості, прагніть пізнавати щось нове, більше читайте, відвідуйте виставки та музеї. Мозок буде зайнятий переробкою нової інформації, буде «радіти» і «забуде» про старіння.

Займайтеся нейробікою . 

Працювати мозок краще змушують нові навантаження. Якщо ви правша, то спробуйте чистити зуби і тримати столові прилади в лівій руці. Спробуйте «дізнаватися» предмети не очима, а на дотик. Спробуйте не говорити з рідними весь день, спілкуйтеся з ними жестами та мімікою.

Не забувайте про користь фізичних навантажень.

Дуже багато людей більшу частину дня проводять в положенні сидячи: сидять по дорозі на роботу, сидять на роботі, прийшовши додому, знову сідають. Тривале сидіння шкодить мозку. Потрібен час від часу пройтися по кабінету, здійснити прогулянку на свіжому повітрі, зробити невелику гімнастику. Мозок вам за це «спасибі» скаже, віддячить продуктивною роботою.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!