Яку тварина ви побачили на зображенні першою? Відповідь багато розповість про ваші приховані риси

Яку тварина ви побачили на зображенні першою? Відповідь багато розповість про ваші приховані риси

Проектні тести існують вже кілька десятиліть і допомагають психологам визначити різні риси особистості пацієнтів.

Давайте спробуємо «протестувати» себе самі. Отже, подивимося, що про вас розповість наступна картинка.

Подивіться уважно на зображення. Яка тварина першою приходить вам на думку?

Отже, якщо ви побачили …

1. Багато зебр.

Якщо вашому погляду відразу ж постала «група зебр» – це означає, що ви уявляєте собою харизматичну особистість, якій набагато комфортніше в оточенні безлічі людей.

Сама думка про ізоляцію і самотність і викликає у вас невпевненість і страх.

2. Лев.

Якщо ви побачили лева – це ознака того, що у вас дуже розвинене Его. І ви, до речі, про це добре знаєте. Тому дуже цілеспрямовані і наполегливі, сили волі вам – не позичати.

А найголовніше – ви ніколи не відступаєте від наміченого шляху тільки тому, що хтось з вами не згоден або дотримується протилежної думки. Ви просто схоплюєте все на льоту і дуже швидко вчитеся. Ви можете прекрасно працювати і в команді, але за однієї умови – що будете лідером і вести за собою.

3. Птах, що сидить на зебрі.

Якщо ви спочтаку помітили птицю, яка сидить на зебрі – це свідчення того, що ви дуже уважні до деталей. Ви – об’єктивна людина, яка любить, щоб все було чітко структуроване і в порядку.

Ви більш ніж упевнені, що абсолютно все повинно бути розкладено, що називається, по поличках. З великою часткою впевненості можна стверджувати, що ви належите до армії перфекціоністів, які завжди і в усьому намагаються досягти досконалості.

4. Лев і зебри – одночасно.

Якщо вашому погляду з’явилися одночасно лев і зебра – це означає, що ви прекрасно справляєтеся з роботою, яка передбачає мультизадачність.

Вам легко і без зусиль відкривається все нове. Слід зазначити, що тільки 5% людей здатні розгледіти на зображенні лева і зебру одночасно, тому наші вітання! Ви можете стати чудовим лідером!

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!