22 роки тому людина серйозно поранила його “дружину”. З тих пір цей лелека …

22 роки тому людина серйозно поранила його “дружину”. З тих пір цей лелека …

 

Кожен рік 25 березня серця жителів хорватського села завмирають, дивлячись на дах одного з будинків. Там, прямо під небом, знаходиться гніздо лелек. Там же вірна Мелена завжди чекає свого Клепетана.

Пара лелек почала гніздитися на цьому даху 15 років тому. Щороку в серпні Клепетан відлітає на південь, залишаючи Мелен і своє гніздо.

«Дружина» не може мігрувати разом з ним через рани, отримані 22 роки тому від італійського мисливця. Мелена, прикута до гнізда, змушена чекати свого чоловіка всю осінь і зиму.

25 березня Клепетан завжди повертається додому, де його чекає не тільки Мелена, але і всі жителі села. Цього року лелека прилетів пізніше на тиждень. Мелена пробачила: врешті-решт, йому довелося пролетіти 12000 км над Африкою, щоб повернутися до неї.

Івен підгодовує лелек і щороку готує для пари відро риби, щоб Клепетан зміг поласувати з дороги.Лелеки зазвичай не залишаються надовго з одним партнером. Саме тому історія Мелени і Клепетан здається людям такою особливою. У «подружньої» пари, між іншим, вже понад 40 дітей!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!