3 жорстоких причини, чому чоловіки залишають навіть тих жінок, яких люблять

Важко, коли чоловік іде від вас, а ви не знаєте, чому. Ви можете витратити місяці, іноді навіть роки, намагаючись зрозуміти, що пішло не так. Ці думки пов’язують вас з ним, і не дозволяють зустріти нову любов.

Хоча багато жінок впевнені, що чоловіки залишають їх зі страху перед відповідальністю, є й інші причини, які можуть полягати в них самих. Ось три з них:

1. Ви не цінуєте його.

Закохані чоловіки намагаються догодити своїй жінці, але деяким дамам завжди всього мало. Якщо ви пиляєте і дорікаєте своєму чоловікові, у нього виникає враження, що він не може вас порадувати, і всі його зусилля ніхто не цінує.

І мова не про те, щоб просто говорити «спасибі». Ви повинні дійсно, від душі цінувати все те, що він для вас робить. Так, можливо, ви будете в чомусь не збігатися, і вам буде здаватися, що його просто нема за що хвалити. Але це помилка – адже яким би не був результат, його початкові наміри були позитивними.

Коли чоловік говорить вам: «Я не можу догодити тобі, ти всім завжди незадоволена», – це ключ. І це часто є причиною номер один, чому він йде.

2. Ви стаєте його матір’ю.

Як тільки ви починаєте розповідати йому, що робити, ви стаєте його матір’ю. Якщо вас вчили, що любов означає піклуватися про інших людей і про їхні потреби, ви можете виявити, що пригнічуєте його, вирішуєте його проблеми і навіть оплачуєте його борги.

Але небезпека полягає в тому, що йому це може сподобатися, і він буде використовувати це в своїх інтересах. Але інтимні відносини між вами поступово затухнуть, адже “це” не можна робити з матір’ю. У підсумку він знайде ту жінку, з якою буде відчувати себе не сином, а чоловіком.

3. Він інфантил.

Багато чоловіків упевнені, і не без долі своєї матері, що все в світі призначене для його задоволення. Він не навчився давати, захищати і нести відповідальність за жінок, дітей, тварин і планету, тому він без коливань залишає вас за найменшої проблеми. Його цікавить тільки те, що добре в даний момент і дає миттєве задоволення.

Висновок:

Це не всі можливі причини, але треба пам’ятати те, що їх об’єднує: нас завжди приваблює не та людина, поки ми не зрозуміємо урок. Той, хто йде першим, не вивчивши уроку, повторює його. Зі свого боку, коли чоловіки закохуються, вони дають.

Якщо ж він не піклується про ваші почуття і залишає вас без пояснення причин – це не ваш чоловік, відпустіть його.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!