Про взаємини чоловіків і жінок можна говорити годинами. Дивно, але навіть в наш прогресивний час представники сильної статі нерідко виявляються залежними від забобонів. І судять про жінок, як то кажуть, “по одягу”. Пропонуємо дізнатися, на що ж саме вони звертають увагу. Пропонуємо вашій увазі 6 абсурдних, дивних, але важливих для чоловіка критеріїв оцінки.

 Зовнішній вигляд
Одяг жінки дуже важливий для молодих людей. Якщо дівчина одягнена в довге повітряне плаття, вона неодмінно буде оцінена високо. Але красуня в джинсах, міні-спідниці або тим більше нестандартному модному вбранні викличе у багатьох осуд.

Можливо, дивина ця пов’язана з банальної ревнощами. Поступово з чоловічого гардероба в жіночий перекочували брюки, піджаки, краватки, смокінги. Хтозна, може, чоловіки відчули себе ущемленими?

 Робота
Дівчина, яка працює оператором кол-центру, продавцем, покоївкою або офіціанткою, буде розглядатися як потенційна дружина аж ніяк не кожним молодим чоловіком. Набагато більш цікаві сучасним чоловікам успішні бізнес-леді або співробітниці офісів.

 Графік
Третя ознака, значимий для молодих людей – робочий графік. Звичайно, деякі підприємства працюють цілодобово. А це передбачає наявність співробітників, готових працювати ночами. Але чоловік неодмінно засудить, якщо його обраниця змушена працювати в нічну зміну. Набагато більше йому сподобається жінка, робочий день якої починається о 9 ранку і завершується о 5 вечора. Він щиро переконаний, що порядна жінка, готова стати дружиною і матір’ю, зобов’язана проводити ночі вдома. При цьому засудження співробітників нічних змін чоловічої статі не допускається.

 Кількість партнерів
Кількість молодих людей – ще один критерій оцінки, значимий для сучасної молодої людини при виборі подруги життя. Прозвучить абсурдно, але дівчина, у якої ніколи не було тривалих відносин, але вийшла заміж за першого зустрічного, в їх очах виглядає більш гідно, ніж та, яка прожила без укладення шлюбу тривалий період.

Засуджуються і ті, у кого було кілька партнерів. При цьому повністю ігнорується той факт, що життєвий досвід жінки – це її перевага, а не недолік. На щастя, не всі чоловіки мислять настільки дивно, є і ті, для яких минуле обраниці не настільки важливо.

 Дозвілля
П’ятий критерій оцінки – місця, де дівчина любить проводити вільний час. Якщо це не бібліотека, то її репутація під загрозою. Вихідні в барі або на дискотеці можуть стати причиною того, що молода людина перестане бачити в обраниці порядну дівчинку і відмовиться від неї. Звичайно, як же можна показати своїй мамі ту, яка любить танцювати під сучасні мотиви!

 Шкідливі звички
Нарешті, остання ознака – шкідливі звички. Звичайно, пити і курити не личить жодній людині, незалежно від статевої приналежності. Але багато молодих людей роблять з цього проблему. Розглядаючи жінку як матір своїх майбутніх дітей, вони виганяють зі свого життя ту, яка періодично покурює. В принципі, останню ознаку можна назвати найадекватнішою.

В іншому ж чоловіча логіка просто абсурдна. Так, деякі ненавидять жінок з татуюваннями, вважаючи їх мало не дияволами у плоті. Категорично не розуміють, чому дівчина пропонує цивільний шлюб замість того, щоб відразу йти під вінець. На жаль, чоловіків не змінити, з їхньою думкою доводиться рахуватися.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!