7 «не можна» в сімейному житті

7 «не можна» в сімейному житті

Усі ми заслуговуємо на щирі та справжні стосунки. Щоб їх отримати, потрібно дотримуватися наступних 7 правил.

1. Не можна зраджувати і брехати. Втратити довіру дуже легко, але відновити не просто. Та й вдається це не всім.

2. Не можна залишати другу половинку в біді. Якщо дружина вам скаржиться, то не потрібно грюкати дверима і йти, а навпаки — вислухати та запропонувати свою допомогу. Також це стосується і дружини. Навчіться підтримувати один одного. Гордині в стосунках не місце. Потрібно навчитися розуміти один одного та співчувати.

3. Не можна знецінювати працю один одного. Ні в якому разі не дорікай йому, що він мало працює чи заробляє недостатньо грошей. Також не можна говорити жінці, що вона повинна вносити гроші в сімейний бюджет. Кожен має займатися тим, що йому подобається. Ні в якому разі не можна з’ясовувати, хто втомився сильніше.

4. Не можна постійно вимагати і не давати нічого взамін. Сім’я — це віддача. Любов — це обмін духовним світлом. Ви повинні отримувати один від одного якусь допомогу, чи це нове вбрання або смачна вечеря. Не можна вимагати від однієї людини все, а самій просто любити її.

5. Не можна очікувати, що у вас не буде проблем. З зіткненням інтересів та з конфліктами стикаються усі пари, але різниться в тому, як вони розв’язують ці питання. Навчіться розмовляти та слухати один одного. Доведеться пройти довгий шлях від «Я» до «МИ». І чим раніше ви відмовтеся від егоїзму і навчитеся приймати особистість іншого, враховувати його інтереси і бажання, тим швидше настане гармонія.

6. Не можна ставити щось вище один одного. Кар’єра, хобі, друзі — все це має бути на другому місці після кохання. Ви є одне ціле, і якщо робите щось погане іншому, шкодите одразу собі. У любові немає ієрархії.

7. Не можна бути щасливим, якщо твоя половинка не відчуває це з тобою. Відносини мають приносити щастя двом. Якщо вам добре, а інша людина страждає, це чистої води егоїзм.

Ви згідні з цими правилами?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!