7 причин чому жінка приваблює чоловіків, навіть якщо вона не самотня

Ви помічали це? Як тільки починаєш з кимось зустрічатися, як до тебе відразу починають «підкочувати» інші чоловіки? Агов, де ви були раніше, коли я могла вибирати? Чому ви помітили мене зараз, а не місяць тому?

Насправді, цьому є цілком логічні пояснення.

1. У відносинах ти більш впевнена в собі

Почнемо з очевидного: тебе вже оцінив один хлопець, і ти відчуваєш себе особливою / бажаною / красивою. Впевненість відкриває тебе для світу знайомств. Ти впевненіше береш участь в розмові і знайомишся з новими людьми (нехай і не для потенційних відносин). Ти не боїшся, що тобі  відмовлять, бо вже не маєш на меті романтичне знайомство.

2. Ти емоційно цілісна

Це один з головних моментів для чоловіків: щоб від нього нічого не вимагали і не очікували. Коли твої емоційні потреби вже задовольняються якимось хлопцем, ти нічого не чекаєш і не вимагаєш від інших чоловіків. Ось чому ти їм здаєшся більш привабливою. З тієї ж причини жінкам більше подобаються чоловіки, не зациклені на сексі.

3. Ймовірно ти стала спілкуватися з великою кількістю чоловіків

Зазвичай у чоловіків є друзі-чоловіки. Якщо вони приходять до вас додому, або ви просто разом зустрічаєтеся, ти природно отримуєш більше чоловічої уваги, ніж коли була одна. І, ніде правди діти, часто ми відчуваємо з кимось із друзів свого чоловіка більше, ніж просто приятельську енергію.

4. Ти напевно стала менш цинічна

Зазвичай самотні жінки люблять поговорити про те, що «всі мужики козли». Але коли жінки у відносинах, вони рідко це обговорюють, а значить і налаштовані менш цинічно до чоловічої статі.

5. Чуже завжди солодше

Це ще називають «теорією брязкальця», і ми знаємо її з дитинства. Коли хтось бере іграшку, якою ми не гралися, то нам вона раптом теж потрібна. Коли якийсь хлопець порахував тебе особливою, щоб почати зустрічатися, інші раптом теж зацікавилися тобою.

6. Альфа-виклик

Ми – тварини за своїми інстинктами, як не крути. І куди не кинь оком, сексуальна енергія керує нашим життям. Чоловік проявляє інтерес до тебе, коли ти в стосунках, не тому, що ти йому цікава, а тому що йому цікаво знати, чи ти б зрадила своєму чоловікові заради нього, що довело б його перевагу. Це виклик для нього, а не прояв бажання до тебе.

7. Ти просто стала більше помічати увагу інших, тому що тепер у тебе є обмеження

Як кажуть, чужа трава зеленіша. Тепер у тебе є, з чим порівнювати, тому ти і порівнюєш. Раніше ж ти просто відсівала і забувала.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!