9 речей, на які чоловіки звертають увагу, а ви – ні

9 речей, на які чоловіки звертають увагу, а ви – ні

З часом відносини переходять у формат, коли партнерам стає настільки комфортно разом, що вони перестають звертати увагу на свої звички та особливості поведінки. Вони вважають, що їх любов є настільки щирою і відкритою, що вони цілком можуть бути самими собою.

Вам комфортно поряд з коханою людиною? Це чудово, однак не варто забувати ось про що: нехай ви більше і не звертаєте на свою поведінку і звички стільки ж уваги, як раніше, чоловік діє по-іншому. Якщо він любить вас, значить зауважує все.

Ось кілька прикладів речей, на які чоловік звертає увагу, а ви – вже ні:

1. Те, скільки ви їсте.

Якщо ваші відносини устоялися, ви вже не приховуєте звички в їжі і не вдаєте, що харчуєтеся одними листям салату. Ви їсте те, що хочеться і скільки хочеться. Звичайно ж, у вас є певний корисний раціон, але ви на ньому не зациклюєтесь.

Чоловіки люблять, коли у дівчат відмінний апетит. Завдяки цьому вони не комплексують через те, скільки і як їдять самі.

2. Скільки часу ви витрачаєте на макіяж.

Для вас ранковий макіяж може бути просто щоденною рутиною. Проте ваш чоловік звертає увагу на цей процес.

Найчастіше, спостерігаючи за вами, він отримує інформацію про те, до якого дня ви готуєтеся. Ваш макіяж висловлює те, що ви відчуваєте сьогодні.

3. Колір, якому ви віддаєте перевагу в одязі.

Одягаючись вранці, ви навіть не замислюєтеся про те, якого кольору одяг на вас. А він зауважує цю деталь, тому що вважає, що кольори, яким ви віддаєте перевагу, відображають ваш настрій.

4. Хобі, які приносять вам радість.

Він обожнює спостерігати за тим, як горять ваші очі, коли ви займаєтеся улюбленою справою. Це може бути йога, пробіжка, спів, або малювання … Коли він знає, що приносить вам стільки радості, буде тільки сприяти тому, щоб ви займалися улюбленою справою якомога частіше.

5. Ваша посмішка.

Який чоловік не зверне уваги на посмішку на обличчі коханої жінки? Ви навіть не здогадуєтеся про те, на що здатна ваша усмішка.

6. Вираз обличчя.

Ви вже не звертаєте уваги на те, які емоції відбиваються на обличчі у відповідь на ту чи іншу ситуацію. А він миттєво розуміє, що ви гнівайтесь, роздратовані або намагаєтеся схитрувати.

Він може з точністю визначити, що в якийсь момент ви щиро зацікавлені або вдаєте.

7. Ваші дивацтва.

Він обожнює ваші дивні речі, які ви сприймаєте, як частину себе. Але саме вони роблять вас особливим. І ці дрібниці ще більше розпалюють почуття, які партнер відчуває до вас.

8. Речі, які вас турбують.

Він не хоче, щоб ви турбувалися, і завжди намагається захистити вас від неприємностей. Саме тому він зауважує всі ті речі, що привносять тривогу у ваше життя.

9. Речі, які заряджають вас життям.

Він розуміє, що якщо ви будете щасливі, то щасливий буде і він. Саме тому ваш чоловік завжди звертає увагу на те, що приносить радість у ваше життя і заряджає енергією

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!