Батькам 90-х присвячується …

Батькам 90-х присвячується …

Завжди хотіла сказати, що захоплююся батьками, які виховали дітей під час кризи 90-х. У країні з економічною кризою і тотальним дефіцитом всього необхідного самовіддані тата і мами намагалися забезпечити свої сім’ї.

Так було і у нас. Я захоплююся своєю мамою, тягнула безробітного чоловіка і трьох дочок (наш тато любив відпочивати, а не працювати, згодом вони розійшлися). Жили бідно, але дружно. Мама працювала в лікарні, а також шукала будь-який підробіток. Ми з сестрами намагалися допомагати. Наприклад, в будинку стежили за порядком, поливали город, вчилися добре і т.п.

Яких хитрощів коштувало зібрати нас усіх в школу, тепер я тільки зараз повністю уявляю. Не завжди можна було знайти відповідний одяг, тому мама озброювалася старенькою машинкою і обшивала нас з сестрами.

У моїх спогадах досі залишився чудовий голубенький костюм зі спідницею, де на кишенях піджачка були вишиті зайчики із забавними вушками. У сестри був модний костюм з жилеткою в клітку. Бачачи, як мама хвацько управляється з викрійками з журналів і книг, я думала, що це дуже легко – шити одяг (ха, моя недошита спідниця зі школи до цих пір чекає мене!).

О, ця зарплата, яка видається ковбасою і копченою куркою. На жаль, в школу на потреби класу не брали ні те, ні інше. Я була в розпачі, розстроювалася, що ми так обмежені в коштах.

Тому досить рано зрозуміла, що потрібно добре вчитися і шукала підробіток. Але де можна підробити школярці, коли роботи не було навіть для дорослих? Але одного разу у мене вийшло!

Я змогла отримати грошовий приз за участь в районному конкурсі. Як я була рада, що можу що-небудь принести в будинок, купила щось з продуктів і свої улюблені карамельки.

Ми виросли, тепер у нас свої сім’ї. І зараз я в повній мірі представляю, як же молодій дівчині в 25 років (моїй мамі) було важко стати главою багатодітної сім’ї і поставити всіх на ноги. Спасибі, рідна, ти – мій супергерой!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!