Батько-одинак ​​не міг дозволити собі викликати таксі. Ця жінка поступила безцінно!

Батько-одинак ​​не міг дозволити собі викликати таксі. Ця жінка поступила безцінно!

\Молодчина!

Мені було 25 років, я недавно розлучився і став батьком-одинаком 2 маленьких дітей. Я був в місцевому торговому центрі з моїми дітьми. Я відвів їх на дитячий майданчик.

Моя дочка просто пролила на себе напій. Я не взяв з собою запасний одяг, так що тепер я «попав». У мене були гроші тільки щоб діти могли пообідати, і взяти таксі додому, так як на вулиці йшов дощ, і ми не могли йти пішки … Але, мені довелося витратити гроші на таксі на дешевий новий наряд для дочки, щоб заспокоїти її, і принести їм обід. Я подумав, що, врешті-решт, я щось придумаю.

Отже, ми сиділи в місцевому кафе, а за сусіднім столиком обідала літня жінка. Я намагався покликати кого-небудь на допомогу, але не дозволяв дітям зрозуміти, що я боюся, поки вони їдять. Коли жінка встала, вона вручила мені серветку, сказавши, що вона думає, що це я її впустив, і попрямувала до дверей. На серветці було написано: «Таксі буде тут через 10 хвилин, я замовила його для вас, це вже оплачено». А всередині було ще 2 купюри по 100 доларів.
Не знаю, чому вона це зробила, поняття не маю, хто вона, але я думаю, вона просто бачила, як я боровся, і захотіла допомогти.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!