Батьки кинули цього хлопчика в парку з запискою. Через 4 роки вони знову з ним зустрілися …

Батьки кинули цього хлопчика в парку з запискою. Через 4 роки вони знову з ним зустрілися …

Ця історія сталася в китайській провінції  в 2012 році. Охоронець знайшов підкидька в міському парку, а поряд з ним записку з проханням подбати про малюка. Також там було написано про те, що хлопчик глухий і сім’я занадто бідна, щоб доглядати за ним. Малюкові було всього кілька тижнів від народження …

Хлопчик потрапив до притулку і пробув там майже 2 роки, поки американка Моллі  не вирішила усиновити підкидька. Їм з чоловіком коштувало великих зусиль пройти всі необхідні процедури, і тільки 2 жовтня 2014 року пара змогла відправитися в Китай, щоб забрати хлопчика.

Малюк відреагував на появу нових батьків дуже добре, як ніби відчув, що тепер про нього будуть краще піклуватися. «Це була любов з першого погляду!» – каже Моллі. Так хлопчик потрапив в Америку, а нова мама дала йому ім’я Беннет.

Підкидьок потрапив у добрі руки. Моллі  виявилася фахівцем з мови жестів, так як її чоловік теж глухий. В результаті вже через три місяці Беннет вивчив деякі жести і включився в спілкування. Однак медики поставили малюкові невтішний діагноз: синдром Ушера, який вражає не тільки слух, але і зір. За прогнозами лікарів через деякий час Беннет повністю осліпне …

Дізнавшись про це, Моллі прийняла рішення знайти біологічних батьків Беннета, щоб він встиг побачити свою справжню маму перед тим, як осліпне назавжди. Жінці вдалося знайти потрібний номер телефону в клініці для розладів слуху в Нінбо, куди імовірно звертався батько хлопчика.
І ось в січні 2016- го Моллі разом зі своїм чоловіком і Беннет відвідала Китай. Їм вдалося знайти батьків хлопчика, і ті погодилися зустрітися з ними. Зустріч була щасливою і сумною одночасно, справжня мати Беннета відразу спробувала пояснити, що у неї не було іншого вибору.

Як виявилося, у підкидька вже є старший брат і сестра. Батьки Беннета змушені були відмовитися від нього, оскільки за китайськими законами їм заборонено мати більше двох дітей, інакше довелося б заплатити величезний штраф. Вони були щасливі, що хлопчик потрапив в хорошу сім’ю і отримує належний догляд. Прощаючись, обидві матері по черзі кілька разів обіймали Беннета …

Доля маленького підкидька насправді не унікальна. У Китаї батькам часто доводиться відмовлятися від дітей через демографічну ситуацію та вжитих в зв’язку з цим законів. Ми вважаємо, що, по суті справи, китайському хлопчикові пощастило.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!